• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünya Kupası Genel Konu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Konu içerisinde dünya kupası ile ilgili görüşlerinizi belirtebilir, favori takımınızı destekleyebilirsiniz :)

worldcupbrazil-640.jpg

FIFA 2014 Dünya Kupası Resmi Müziği

12 Haziran Perşembe günü ev sahibi Brezilya ile Hırvatistan arasında yapılacak. Brezilya'da karşılaşmalar, TSİ 19.00, 22.00, 23.00, 01.00 ve 04.00'te oynanacak. 2014 FIFA Dünya Kupası, 12 Haziran-13 Temmuz tarihlerinde Brezilya'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Turnuvada mücadele edecek ülkelerin bağlı oldukları konfederasyonlara göre dağılımı şöyle:

Avrupa:
Almanya, Belçika, Bosna Hersek, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Portekiz, Rusya, Yunanistan

Afrika: Cezayir, Fildişi Sahili, Gana, Kamerun, Nijerya

Kuzey, Orta Amerika ve Karayipler: ABD, Honduras, Kosta Rika, Meksika

Güney Amerika: Arjantin, Brezilya, Ekvador, Kolombiya, Şili, Uruguay

Asya: Avustralya, Güney Kore, İran, Japonya

BolUnqlIAAA1SdG.jpg:large

çorap değiştirir gibi takımmı değiştiriyon la sen :D daha geçen gün yokmuydu avatarında galatasaray fotosu :D

siz buna kamerun demişsiniz bu bildiğin brezilya

Telefondan gönderdim.

Hollanda bu sene alıcak, favorim kesinlikle ;)

öyle gözüküyor rakiplere bakınca :D

Telefondan gönderdim.

Eskiden beridir hep Brezilya sevdalısıydım. Ne zaman bu takımı tutsam dünya kupalarında hep bir yerlerden birşeyler çıktı.
Hollanda son sezonlarda gördüğüm en iyi çıkış yapan ülke. İspanya'yı geçen sene çok favori gösterdiler ama kaliteleri belli, 2 takıma yenilip elenen bir ülkeden birşey beklenmez.
Bir başarı varsa her sezon yapılmalı bu. Güçlülükle değil, oyuncuların milli duyguyla oynaması lazım. Hollanda da bu sıkıca var ;)

Eskiden beridir hep Brezilya sevdalısıydım. Ne zaman bu takımı tutsam dünya kupalarında hep bir yerlerden birşeyler çıktı.
Hollanda son sezonlarda gördüğüm en iyi çıkış yapan ülke. İspanya'yı geçen sene çok favori gösterdiler ama kaliteleri belli, 2 takıma yenilip elenen bir ülkeden birşey beklenmez.
Bir başarı varsa her sezon yapılmalı bu. Güçlülükle değil, oyuncuların milli duyguyla oynaması lazım. Hollanda da bu sıkıca var ;)

Hollanda da o var bide adamlar kupa almamışlar diye biliyorum :D bu kupa tam onlara göre İtalya iyi değil portekiz gitti ingiltere İspanya elendi ee brezilyanin hali ortada tek sıkıntı onlar için almanya :) onuda aşarlar gibi eğer ispanya ya karşı oynadıkları gibi oynarlarsa :)

Telefondan gönderdim.

Hollanda da o var bide adamlar kupa almamışlar diye biliyorum :D bu kupa tam onlara göre İtalya iyi değil portekiz gitti ingiltere İspanya elendi ee brezilyanin hali ortada tek sıkıntı onlar için almanya :) onuda aşarlar gibi eğer ispanya ya karşı oynadıkları gibi oynarlarsa :)

Telefondan gönderdim.

Gönlüm sneijderden yana bakalım ne olacak görecez bir süpriz olmassa :)

Geri