• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünya Kupası Yaklaşıyor Varmı Heyecan

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Varmı heyecan hiç :D Hangi takımı desteklemeyi düşünüyosunuz? Açıkçası en az 40 maç izlemeyi hedefliyorum bakayım ulaşabilecekmiyim :D Yunanistan-Uruguay her turnuvada olduğu gibi yine favorilerim :D

Arjantin - Brezilya favorim. Saatlerin uyuştuğu kadar izlemeye çalışacaz :D

Brezilya ve İspanya mutlak favorim, plase ise Almanya. Gizli favorim de Belçika'dır, bunun plasesi de Uruguay. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Benden önce açmışsın konuyu neyse buradan devam edelim. :D

Final Arjantin-Brezilya Süprizi Uruguay ve Belçika'dan bekliyorum.

Hacılar ortak görüşleri paylasın iddaa yapalım fazla yüklü olmasada 5-10 atalım cebimizee para girsin :)

Benden önce açmışsın konuyu neyse buradan devam edelim. :D

Final Arjantin-Brezilya Süprizi Uruguay ve Belçika'dan bekliyorum.

Yok daha neler ne Arjantini :D Grupların kolaylığı sebebiyle çeyrek final ve yarı finale gelebilir gerçekten karşılarına basit rakipler çıkıcak ama Almanya,İspanya,İtalya karşısında paramparça olurlar.

Favori maçım Brezilya ispanya :D konfederasyon kupasının rovanşı gibi :D favorilerim Brezilya Almanya :)

Geri