• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünya Siber Savaşı

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Beyler K.Kore ve ABD arasındaki kavgayı biliyorsunuzdur çekilen filmden sonra sony hacklenmesi vs. konuyu bilmeyenler "Interview" hakkında araştırma yapabilirler sanırım işler iyice sarpa sardı internette bazı yerde siber savaş başladığı söyleniyor şu linkten bakabilirsiniz;

IPViking Live

6027inciv4767767.png

ABD ile Kuzey Kore restleşmesini biliyoruz da bu sitenin gösterdikleri hikaye gibi

10 dk izledim abd den 50-70 dı çin 200-250 iken abd bi anda 650-700 arası oldu şike var kanımca

Türk telekom diyarbakır gördüm lan "MC YaRaLI HaCKeR !!"

ABD'nin yeni oyuncağı Kuzey Kore. Oraya demokrasi ve barış götürcekler zemin hazırlıyorlar :))

Geri