• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünya'daki En Tehlikeli Hayvan.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
531043_545138735506985_1020291515_n.jpg

Dünya üstünde tanıdığın bayanları hayvan olarak sayabilirsin.Bu senin ne kadar insan olduğunla alakalı bir durum.
Ama benim tanıdıklarım değerli ve kutsal.

Dünya üstünde tanıdığın bayanları hayvan olarak sayabilirsin.Bu senin ne kadar insan olduğunla alakalı bir durum.
mesele bayan olup olmaması hayvanlara zarar verenler için geçerli yeni fark ettim orda kadın oldugunu herkesin dikkat ettiği şey farklıdır.

Son düzenleme:

Hacım sanırım sen olayı yanlış anladın, veya ben yanlış anladım ama... benim konudan anladığım insanlar doğaya bilinçsizce müdahale ederek her şeyin neslini soyunu tüketiyor ve doğal dengeyi bozuyor... Bu nedenle fotoda tehlikeli olarak insanlardan bahsedilmiş, özellikle erkek bayan diye bahsedilmemiş benim düşünceme göre.

Hacım sanırım sen olayı yanlış anladın, veya ben yanlış anladım ama... benim konudan anladığım insanlar doğaya bilinçsizce müdahale ederek her şeyin neslini soyunu tüketiyor ve doğal dengeyi bozuyor... Bu nedenle fotoda tehlikeli olarak insanlardan bahsedilmiş, özellikle erkek bayan diye bahsedilmemiş benim düşünceme göre.
Yok hacı insan tasvir edilmemiş bayan tasvir edilmiş.

En sazanıda benim heralde.Suyun yansımasından köpekbalığı biraz kabarık çıkmış.Onun yanında çok tehlikeli bir hayvan var sanmıştım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri