• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünyanın En Çok Oynanan Oyunu League of Legends

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
Forbes’un haberine göre oyun severler bir yıllık sürede dünya çapında popüler “League of Legends”i oyununu 1,3 milyar oyun saatinden fazla bir süre oynadı.

Oyun_gorselleri_MissFortune.jpg

Riot Games’in yayınladığı ve dünya çapında milyonlarca oyun severe ulaşan “League of Legends” oyunu Kuzey Amerika ve Avrupa’da en çok oynanan PC oyunu oldu. Çoklu oyun platformu Xfire’ın açıkladığı verilere göre League of Legends oyuncuları toplamda neredeyse 1,3 milyar oyun saatine ulaştı.

Oyun_Gorselleri_Fiddlesticks.jpg

Xfire ile birlikte araştırmayı gerçekleştiren DFC Intelligence CEO’su David Cole, konu ile ilgili şunları söyledi: “Yalnızca bir yıllık bir sürede League of Legends gibi oyunların bir milyar oyun saati sınırını aşması oyun sektöründe yaşanan olağanüstü bir değişime işaret ediyor.”

Oyun_Gorselleri_Garen_classic.jpg

Alıntıdır. Bence hak ediyor :)

Mühkemmel oyun yüklü fakat ekip arıyorum ekip ! Bir bulayım ts vs. konuşabileceğim mühkemmel şeyler olucak :D

Bende ekip arıyorumda , 12 lvl im eziğim diye mi kimse beni ekibine almıyor ya :D

oyunda anladığım kadarıyla takımın olmadan bir iş yapamıyon bence kötü orası tek olsan daha iyi :D

aynen ya ezikken kasmak sıkıntı takımında hep sorun çıkıyo ya biri afk olur ya biri oyundan çıkar yada ezik takıma düşersin bana hep öyle oldu :D

2-3 sene öncesine baksalardı sanırım en iyi Silkroad Online çıkardı. :)

ya ne kadar güzel olursa olsun bu sitedeki herkez bilir silkroaddan vazgeçilmez bir ayrıcalık sanki (: o tada varmak

Geri