• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünyanın En Derin Web Sitesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Hidra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hidra

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Ara 2012
Puanı
3
Borjomi isimli ecnebi bir kaynak suyu markası “Biz suyumuzu o kadar derinden çıkarıyoruz ki akıllara zarar” mantığından hareketle ilginç bir web sitesi hazırlamış.thedeepestsite.com isimli bu site kullanıcılarından farelerinin tekerleğini kullanarak sayfanın en altına inmelerini / inmek için mücadele vermelerini bekliyor.

Şöyle biraz uğraştım da 275 metreye kadar anca sabredebildim. Hani saniyede 60 cm hız limiti koymamış olsalar biraz daha cebelleşirdim ama manyak mıyım, işim gücüm var.

Sonuç olarak her ne kadar dünyanın en gereksiz sitesini yapmış olsalar da buraya yazmaya değer bulduğuma göre amaçlarına çoktan ulaşmışlar.

Site Linki :
http://thedeepestsite.com/

bakın köşede bi gösterge var ne kadar derine indiğinizi çizgiyle gösteriyor mavi ince olan sizsiniz yani 6 7 saate belki anca inersiniz :D

lyfmd.jpg

Anca Bu kadar parmağım bitti. :D

Anca bu kadar oldu el kalmadı.. ama bitirmeye kararlıyım :drunks

lylgb.png

Azı gitti çoğu kaldı..
:ugly:

lynfw.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Adamlar zeki işin kolayını bulmuslar baksanıza :haha
<span style="font-family: Times New Roman"><font color="Black"><font size="4"><strong>[video=youtube;fhGRC7pi3io]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fhGRC7pi3io[/video]

Buda Çakal :D

Son düzenleme:
Geri