• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Film Dövüşçüleri

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472

Sizce Doğrumudur :)

Çalan Müzigi Bilen varsa Adını Verebilirmi ? :)

[h=2]Dünyanın En İyi Film Dövüşçüleri Konu Başlıgı degiştirdim[/h]

Son düzenleme:
film dövüşcüsü onlar dünyanın en iyi dövüşcüsü diye birşey olmaz ünlü olmayan ama bir okadarda güçlü dövüşcüler vardır sizin o boyka jetli vb dediğiniz herhangi bir kişi badr hari karşına dahi çıksa hiçbirşey yapamaz 160 kilo kas yığını 2.11 adam adını hatırlamıyorum bir boksörle ringe çıktı adam ağlıyacaktı nerdeyse filmlerdeki gibi olmaz yani boş iş bunlar

film dövüşcüsü onlar dünyanın en iyi dövüşcüsü diye birşey olmaz ünlü olmayan ama bir okadarda güçlü dövüşcüler vardır sizin o boyka jetli vb dediğiniz herhangi bir kişi badr hari karşına dahi çıksa hiçbirşey yapamaz 160 kilo kas yığını 2.11 adam adını hatırlamıyorum bir boksörle ringe çıktı adam ağlıyacaktı nerdeyse filmlerdeki gibi olmaz yani boş iş bunlar
resmen bruce lee ya hakaret ettin abi ya ne yaptın :D

Zenci bi adam vardı jumbo mu neydi önüne geçene bodoslama giriyordu adamı boksörün karşısında çıkardılar 5 dk duramadı. :D

gerçekten kusura bakmayında yaşınız 15 felanmi filmde gördüğünüz adamlar güçlümü sanıyorsunuz dünyanın ağır siklet k1 boksörleri bi yumrukta insanın yüz kısmında en sağlam kemik olan çene kemiğini kırabilecek güçte vuruyorlar siz gelmişsiniz ong bakta 1 adamı 15 kişi bıçakla kovalıyor o hepsini dövüyor gerçek ve güçlü sanıyorsunuz skot adkins kimya vücut var birazda boks bilgisi var gokhan saki karşısına dahi çıksa çok demiyorum 5 dakika dayansın bende hiçbirşey bilmiyorum

gerçekten kusura bakmayında yaşınız 15 felanmi filmde gördüğünüz adamlar güçlümü sanıyorsunuz dünyanın ağır siklet k1 boksörleri bi yumrukta insanın yüz kısmında en sağlam kemik olan çene kemiğini kırabilecek güçte vuruyorlar siz gelmişsiniz ong bakta 1 adamı 15 kişi bıçakla kovalıyor o hepsini dövüyor gerçek ve güçlü sanıyorsunuz skot adkins kimya vücut var birazda boks bilgisi var gokhan saki karşısına dahi çıksa çok demiyorum 5 dakika dayansın bende hiçbirşey bilmiyorum

Dostum gaza gelme lowww, Martial Artists yazıyor videonun başında yani şekilli mekilli dövüş yapanlar arasında diyor ben hayatımda Gökhan Saki'nin ters takla atarak yumruk attığını görmedim. Yani olay güç bakımından değil gösteriş bakımından değerlendiriliyor. Sadece arkadaş başlığı yanlış atmış. Hee arkadaşlar güç bakımından yorumluyorsa bu adamlardan sadece iki kişi güçlü çıkar teki Bruce Lee teki de Yuri Boyka karakterli adam.

evet limonlu gazoz içmenin sonucları arkadaşlar... bir karateciyle bir boksörü karsılastırdın ya sana bir şey demicem artık boksta bile siklet farkı var geldin neden bahsediyosun?

Geri