• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Duo Arıyorum

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
arkadaşlar tr serverında duo arıyorum ilgilenenler oynadıkları lane i , yaşını ve winlerini yazarsa sevinirim

neden yaş , win vs. soruyorsun diyebilirsiniz amaç karşılıklı fayda ve beraber puan kasmak,arkadaşlık kurmak veya beraber oyun öğrenmek değil

Son düzenleme:
Oyniyacagimdan degil, maksat muhalefet. Neden yas ve win yazicaklar !?

13-14 yaşlarında çocuklar var çok iyi oynayan türkiyenin en iyi mid oyuncusu 15 yaşında...

istisnalar kaideyi bozmaz

6441DH-2.gif
Fotoda Reklam var Hemen Reportluyorum

Anladığım kadarıyla, TR Serverinda 18 Yaş üstü 1K Winli, Platinium civarı bi ligten arkadaş arıyosun kendine. Öyle biri yok ama.

anythng plat bildiğim kadarıyla, birde birisi daha vardı aklımda değil nicki. Bende allah kısmet ederse plat olurum finallerden sonra ama 1000winim yok kusura bakma

Geri