• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Duran Nesneye Hareket Görünümü Verme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FasTKill
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FasTKill

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eyl 2009
Puanı
6
Öncelikle rsmimizi açıyoruz.
1. örnek resmimizin aynısından bir kopya daha yapıyoruz.

10pl1.jpg

2. Bu yeni layerımıza
Filters>Blur>Motion Blur uyguluyoruz.
ve değerleri aşağıdaki gibi giriyoruz.
angle (açı) yazan yere : 3
distance (mesafe) yazan yerede : 38 girdik.

3. ve tekrar üstteki layerımıza
add layer mask ekliyoruz ve

23kh.jpg

4. foregrounda siyah rengi seçip, soft brush yardımıyla hareket vermek istediğimiz yerleri hafifçe boyuyoruz. Bu size kalmış ama aracın arkası, tekerlekleri ve arka fonu yaparsanız daha verimli sonuç alırsınız.

5. ve sonuç. kolay gelsin.

22kv.jpg

Ellerine sağlık güzel Konu :D Denicem :)

----------

ya bende add layer mask yokki benim Kullandığım cs 3 seninki acaba cs2 de farklımı ya ?

Mask varda create cliiping mask felan var add mask felan yok create yaptım copynın yanındankı background copy çıkıyo ama öle araba resmi çıkmıyo yapamadım yani :D :)

Geri