• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Durumlar Karışık :D

The Dynamic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2011
Puanı
7
Arkadaşlar yeni bir binaya taşındık.Ancak mütahit oturduğumuz kata yani 1. kata kadar çatıdan inen bir havalandırma,boşluk ya da baca yapmamış.Bu yüzden çatıdan bizim eve internet kablosu çekilemiyor.Babamla konuştum.Babam bu konu hakkında bana "Gittim adamlarla konuştum Mayıs sonu Haziran gibi bu sokağa ttnet fiber döşeyecekmiş." dedi.Bende tamam baba dedim sesimi çıkarmadım.Ancak bulunduğumuz sokak ara sokaklardan biri ve buraya fiber döşeneceğindende pek emin değilim.Mayıs sonu Haziran gibi fiber döşense bile en kısa 2-3 ay içinde eve fiber internet bağlanılacak buda demek oluyorki yaz tatilini internetsiz geçireceğim.

Şimdi benim aklımda şöyle bişey var.Fiber döşenmeden ADSL internet bağlatılmasını istiyorum.İnternet kablosununda çatıdan binanın dış tarafından odama indirilmesini istiyorum.Böyle bişey olabilir mi? Eğer olursa da internet kesilmesi,kopması gibi sorunlar ortaya çıkar mı? Bir de eğer biz dediğim şekilde kabloyu odama indirip ADSL internet bağlatırsak sonraki aylardada sokağa ttnet fiber döşerse ttnet fibere geçmek için ek bir ücret ödermiyiz?

TTNet i arayıp sorsan daha sağlıklı olur bence buraya boşuna sorma.He he olur derler olmaz.Ara sor en temizi.

Sen istemesen de ek ücret koyulmasını normalden fibere geçerken modem almak için bile para vereceksin .:)

Kablolar uzuyorsa internette yavaşlama olur. Uzunluğu 100 metreyi geçerse yavaşlık gözle görülür o zaman ayıca kesintilerde oluyor. Yinede müşteri hizmetlerini arayıp sorman daha iyi olur.

kablo çekmeni önermem benim netede 2 kişi ortak 1 tanesi 3.kattan 5. kata çekiyo kablo her ay kesin 2 kere kesiyolar kabloyu kazık çocuk para vermekten bi hal oldu :D

Geri