• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DÜŞÜNCE] Lol Türkiye bölümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rureaux
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rureaux

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ocak 2013
Puanı
1
Merhaba arkadaşlar ,

Bireysel düşüncem , hepimizin bildiği üzre Türkler bu tür oyunlarda biraz yadırganıyor. Neden? Çünkü Türkler bu tarz oyunlara delicesine bağlanıyor ve uğruna her şeyi yapıyor. Bu yüzden kullanıcı yoğunluğu bahane edilerek diğer bölümlerdeki Türk sayısını azaltmak amacı ile kurulan bu bölüm tam tabiriyle "Türklerin birbirini yemesini" sağlıyor. Oyun alanımızda küfür edilmesinden bir çoğumuz rahatsız oluruz. Küfrün eksik olmadığı , her türlü çıkarcılığın var olduğu bu bölümler Türkler açısından ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama benim oyundan soğumamı ve bırakmamı sağladı. Gerçekten efekt kalitesiyle bir çok oyuna taş çıkaran Lol , güzel zaman geçirmek isteyenler için iyi bir fırsat. Tavsiye ederim.

İyi forumlar

Aynen dediğin gibi dostum. Bende bu durumdan şikayetçiyim. Bacak kadar çocuklardan ana avrat küfür yiyoruz. Şu oyuna başlayalı 2 gün falan oldu ama açıkçası oyundan soğudum bu veletler yüzünden. Bu sadece bir oyun. Amaçta güzelce vakit geçirmek, eğlenmek. Tek istediğim biraz seviye. Beraber oynamak isteyen arkadaşlar için Türkiye sunucusundayım. Nick : Dardanel

report ediyoruz sonuç? Bitmiyorlarki bitmiyorlar :D
KS yapıyorum küfür, ölüyorum küfür, desteğe gelmiyorum küfür, onun istediği champı seçtiğim die küfür, yani küfür küfür küfür :D

hahah :D ks olayı da başka bir olay zaten usta ya. Heriflerde attack speed yok elinden adamı alınca ks , herif zehirden ölüyor (bkz. Teemo , mantar) ks. Anlamadım gitti şu ks olayını ya :D

Bende yeni geçtim Türkiyeye bakacaz ortama :D (Eu Eastten sıkıldığım için)

oyuncunun "benim alacağım championu aldın" demesi demek onun zaten çocuk olduğunu ;

1) takım oyunu olmayacağını gösterir.
2) benim heromu aldın diyorsa başka hero oynamayı bilmiyordur zaten.
3) oynamayı bilse benimkini aldın demez oynamayı bilene kaç 100 120 tane hero var alırsın başka bir tane.
4) o çocuk asla takımın kazancını düşünmez çünlü MOBA tarzı oyunların takım oyunu değilde kill alıp artislik oyunu sanır.
5) takımın yararına değil de en çok kill alabilen en çok dmg'a sahip heroyu alır
6) ks atana küfreder ks attın diyenede küfreder.

en ölümcülü

7) rage quit yapar.

oyuncunun "benim alacağım championu aldın" demesi demek onun zaten çocuk olduğunu ;

3) oynamayı bilse benimkini aldın demez oynamayı bilene kaç 100 120 tane hero var alırsın başka bir tane.
4) o çocuk asla takımın kazancını düşünmez çünlü MOBA tarzı oyunların takım oyunu değilde kill alıp artislik oyunu sanır.
5) takımın yararına değil de en çok kill alabilen en çok dmg'a sahip heroyu alır

en ölümcülü

7) rage quit yapar.

İmzamı atarım altına

en ölümcülü

7) rage quit yapar.

katılıyorum mesela ben sırf bu yüzden 5 6 tane farklı hero aldım kha zix vayne vb shen bile aldım tank olmadığında tank oynayayım die bence bu sorunun çözümü 5kişilik bir takım kuracaksın karşı takımla sohbetıde kapatacaksın oyuna gıreceksın oynunu oynayıp çıkacaksn :)

katılıyorum mesela ben sırf bu yüzden 5 6 tane farklı hero aldım kha zix vayne vb shen bile aldım tank olmadığında tank oynayayım die bence bu sorunun çözümü 5kişilik bir takım kuracaksın karşı takımla sohbetıde kapatacaksın oyuna gıreceksın oynunu oynayıp çıkacaksn :)

5 kişilik takım kursan hepiniz aynı anda online olabilecek misiniz? "Bir takım kuracaksın" daha kafi :D

tr de bi ara supp ve adc karvamı yoktu adam giriyor solo yazıyor ? tamamda lane belirt kimse ne sup ne adc takıyor kafasına göre pick lan oyunu kim taşıcak :D bi ara jungle oynadım o daha fena skarner 6 ya kadar pushlamayın gank gelcem diyorum takan yok wardsız adam pushlamıs gank yiyincede karsı takımdaki jungler 5 kere geldi sen hiç gelmedin bilmemne bunlara laf anlat bütün takım jungle suçlar :)

Geri