• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Düşünsene Sevgilini Son Kez Görceğini

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan lotus644
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lotus644

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2009
Puanı
6
Düşünsene Sevgilini Son Kez Görceğini

Ben 17 yaşındayım 3 ay önce olmuştu herşey bir sayfada admindim ve birisi yardım istemişti. Kızın biri tamam ekleyin nasıl yardımcı olabilirim dedim. Bana nasıl sayfa açılcagını filan sordu bende anlattım. Gerçekten çok tatlı bir kızdı fotolarına göre ve tanışmıştık artık oda izmir'dendi. Artık telefonlarımızı almıştık birbirimizin mesajlaşıyorduk sabahlara kadar. Ben ondan hoşlanıyordum ama söyleyemiyordum çekiniyordum 2 hafta geçmişti ve cesaretimi toplayıp ben senden hoşlanıyorum benimle çıkarmısın dedim. Bana benimle çıkamayacagını istemdigini söyledi. Israr ettim lütfen bir şans ı çok görme dedim ve beni kırmadı. Ben ona ne kadar aşkımlı canımlı şiirler yazsamda o bana bir kere bile aşkım dememişti. Hangi okulda okuyorsun dedigimde şu kolejde filan demişti. Oturdugu yeri sorunca izmir şu bölge villalar var orası demişti. Korkuyordum artık kolejde okuyor şurda filan yaşıyor beni napcak ki diye. Bir gün modjo Russian school ıce cream için bilet satıyordu ve yardım edebilcegimi söyledim satma konusunda nasıl olsa çevrem genişti. Buldum 5-6 kişi ona söyledim 5-6 kişi buldum diye ve çok sevindi. Biletleri alcak kişiler almaktan vazgeçti bende çıktıgım kıza diyemezdim vazgeçtiler diye ve kendi cebimden vermeye kadar verdim. Haftalıgımın yarısını arkadaşıma verdim durumu çok sıkışıktı ve yarısınıda çıktıgım kıza ayırdım. Ben biletleri almak için buluşalım demiştim tamam dedi ve ilk kez birbirimizi görcektik. O günün tarihi 22Nisan 2011 günlerden cuma saat 3:30 du ve ben çok heycanlıydım ailemde yanımda olcak dedi. Buluşcagımız yere gittim tam bilmiyordum ama çevredekilere sora sora buldum. Ben çevreye bakarken tabi hiç görmemiştim onu fotolardan gördügüm kadarıyla ve bir kız elinde biletlerle yanıma geldi o an etraftakiler umrumda degildi tek onu görüyordum. Biletleri aldım parayı uzattım ve tamam teşekkür ederim dedi. Ailem burda dedi ve arkasını döndü ve gitti bende o an zaten aklım sadece ondaydı nereye gittigini bile anlamadım ve döndüm bende kordon da yürümeye başladım. Telefon uma bir mesaj geldi ve '' Aşkım öpemedim kusura bakma seni seviyorum '' yazıyordu. Bana ilk kez aşkım dedigi gündü o ve ben eve giderken mesaj attım nerdesin diye bir yer söyledi geleyim dedim tamam dedi. Onu ikincikez görcegim için mutluydum dedigi yere gittim ve beni sarılarak yanagımdan öperek karşıladı. Bir bank a oturduk ve konuşmaya muhabbet etmeye başladık. O ailesinden parasından okulundan bahsediyordu ben birşey diyemedim sadece sustum. Konuşmak istesemde konuşamadım. Korkuyordum işim yok okuyorum param ailemin maddi durumu kadardı nasıl olsa üzülüyordum içim içimi yiyordu onun yanındayken. Hava soğumuştu ve onun üstünde ince bi bluz vardı. Üstümdeki ceket i çıkartıp ona verdim benim üstümdede ince bir gömlek vardı üşüyordum çok soguktu hava belli etmemeye çalıştım. Bana sen üşüyorsun dedi ama ben hayır üşümüyorum diyerek geçiştirdim. Bir apt nin içine girdik annesinin yanına ceketini almaya gitti ve geldi. Binanın içinde sarıldık birbirimize ve öpüşmeye başladık. Artık sadece o vardı o an 1 saat öyle öpüşmüşüzdür. Annesi aşagıya indi ve annesiyle tanıştım. Saat geç olmuştu eve gitceklerdi. Babası gelmemişti ve otobüs e binip gitceklerdi duraga kadar götürdüm onları ve otobüs e bindikten sonra bende kendi duragıma gittim. Ertesi gün mesaj attım cevap yazmıyordu 3 gün boyunca 100 den fazla mesaj attım ama 1 tane mesaj bile atmadı. Kendi kendime tabi beni ne yapcak ki zaten bırakcaktı demeye başladım. Sonuçta o zengindi benim durumum o kadar kötü olmasada normaldi. aylar geçti ama cevap vermiyordu. Unutamamıştım onu her gece o aklıma geliyor ve gözlerim doluyordu. 3 ay geçti ve yeni numarasını buldum. Mesaj attım cevap gelmedi ve tehtit ettim cevap ver herşeyi ailene anlatcam diye sonunda cevap atmıştı kendini ne sanıyorsun sen ya diye bir cevap. tehtit etcem diye korkutmuştum artık cevap veriyordu konuşuyorduk. arkadaşlarından ögrendigim kolejde degil devlet okulunda okuyormuş oturdugu yeride ögrendim. Bana attıgı yalanlar beni çok üzdü neden böyle birşey yaptıgını sordugumda seni kaybetmemek için dedi. Madem beni kaybetmemek içindi ben seni öylede severdim ki dedim. Aradan dolu şey geçti ve beni sevmedigini söyledi. bugün 24 temmuz 2011 pazar ve bana attıgı mesaj ben izmire gelince son kez beni gör sonra hayatımdan çık girme birdaha.
Şimdi size söylüyorum CANIMDAN ÇOK SEVDİGİM İNSANI SON KEZ GÖRCEGİM GÜNÜ BİLMEK NE KADAR CAN YAKABİLİRKİ AKAN GÖZYAŞLARINDAN BAŞKA
NE KADAR KALBİNİ AGRITA BİLİRKİ.
ÖZGE BEN SENİ ÇOK SEVDİM ÇOK SENİ SON KEZ GÖRCEGİMİ BİLE BİLE NASIL GELİRİM YANINA SÖYLESENE :agla:agla:agla

O kıza çok bağlanmışsın bilet falan diyosun bende izmirliyim bilet satmak için bu kızların yapamıyacağı şey yok. Bende biliyorum hele ki****** yerin biletini satmak isteyen kızların yaptıklarını duysanız şok olursunuz ve bunların yaşı genelde küçükdür herkese bağlanma okurken anlamışdım zaten :) kız biletçisiyle senin gibi çok tanıdığı vardır diyorum ve üzülmeye değmez diyorum Ha. kız biletci değilse ilk defa satıyorsa ? ama sana bunu niye yaptı seni sevmiyormu? bunlar karışık konular kimsenin Gerçekten sevdiğini anlayamazsın. Herkes e kolay bağlanma 17 yasındasın ama galiba daha çok şey yaşaman lazım diyorum. Senide küçük görmüyorum yanış anlama ama kolay bağlanma Biletçi kızlara dikkat et fazla muhatap olma sömürülebilirisin. Ve genelde 97-95 lidir :)
Siz napardınız dediniz ya? Biletçi oldğunu öğrendiğim al yol verirdim ki verdim .

Biri özet geçebilirmi Giriş, Gelişme, Sonuç olarak :D

Arkadaş kız'a baya bi bağlanmış ama kız zenginim diye yalan sölemiş sonra kız buna cevap vermemiş felan kız buna önceden 5 6 tane bilet sattırmış ve son kez bugun gorüşceklermiş. Siz napardınız diye soruyo. Kız yüksek ihtimal biletçi. ama bilmiyorum sadece arkadaş'a yazık bağlanmış.

Sen buna sevgilimi diyorsun , unut arkadaşım unut daha çok gençsin, bence sen sadece kendini aşırı seviyorum&bağlıyım diye inandırdığın için böyle :'(

Sen buna sevgilimi diyorsun , unut arkadaşım unut daha çok gençsin, bence sen sadece kendini aşırı seviyorum&bağlıyım diye inandırdığın için böyle :'(
Aslında bunun farkında olması ıcın bu kötü tecrübeyi daha önceden yaşaması gerekiyordu 17 yaşında değil . Kızları iyi tanıması lazım. ki bu yaşarak öğrenilir. sana tavsiyem bi süre onu unutamıcaksın. 1 2 ay kafanı dinle okulda bulursun ama Ona körü körüne Bağlanma Sana Seni Seviyorum diyeşleri o kadar yalan ki...

konu başlığına baktığımda, hüzün dolu bir ayrlık sahnesine şahit olacağımı hernekadar tahmin etmiş olsamda içeriği okuduğumda şahit olacaklarımdan çok yeşilçamı konu almış bir ayrılık sahnesini önizledim gibi.. iyi bir yönetmen ile gişe rekorları kırabilir bir konuyu ele almışsın.. " bir adminin, veda busesi "

fasıl kısmı bir yana, onyedi yaşında yaşanılacak okadar çok şey varken, zamanını bu tür asparagas olaylarla tüketme sonra bu yaşları çok ararsın.. yaşa, yaşat sev, seviş ama sakın bağlanma.. ve sakın karşındaki insan evladınıda kendine bağlatma .. bir mesafe olsun aranızda eğer üzülmek yada üzmek istemiyorsan? ve bu tür olayları yaşamak istemiyorsan... tehdit yerine saygı ve sevgi ilk başlarda kullanacağın büyük kozlardan biri olsun. sonrasında herşey gerçekleşicek artık öpüşürmüsün sevişirmisin yahut amuda kalkar konuşurmusun bilemiyorum ama ilk başlarda dediğim gibi mesafeyi koy sonra önündeki maçlara bak :)

iyi forumlar..

Kolay Değil Kardeşim Anlarım Seni Olsun Unutursun Demiyecem Çünkü Unutamazsın :)

Unut Gitsin :D Benimde Sevdigim Kız Arada FAcede Diyor İşte 5Tane Hizmetcimiz Var Sonraki Gün Diyorki Benim anneme yardım etmem gerek evi temizliyor :D :D Kolejde Okuyorum Fln Diyor :D Şoförümüz Fln Var Ama Hepsi Yalan Bende Ölesine Dinliyorum işte Bu Yalanlarını :D

Okulun en güzel kızıyla çıkarken biri iftira attı ve ayrılmıştık bende gizlice idareye giderek pcden ajda pekkanın yakar geçeri çaldım bide DC YASİN diye bağırdım kız tekrar bende :D

Evet bu bana iyi bir ders oldu umrumda değil artık. O gün oturdum elimde bira sigara düşündüm aynaya bakmıştım kendim bile gülmüştüm aylar önce yemin ederek bıraktığım sigara ve bira elimdeydi ve kendime dediğim tek şey için olmayan bir sevgi uğruna neden bunlar ve o gün onu unuttum sadece bir günde hem kalbimden hemde aklımdan sildim bir kız için o hala düşeceksem hiç anlamı yok aşkın sevmeyen biri için çabalamanın ve tekrardan mutluyum eskisi gibi gülüyorum öyle biri hiç olmadı hiç görmedim buluşmadım bile herşeyi sildim aklımdan kalbimden ne yaşandıysa hiç yaşanmadı olarak :)

Son düzenleme:
Evet bu bana iyi bir ders oldu umrumda değil artık. O gün oturdum elimde bira sigara düşündüm aynaya bakmıştım kendim bile gülmüştüm aylar önce yemin ederek bıraktığım sigara ve bira elimdeydi ve kendime dediğim tek şey için olmayan bir sevgi uğruna neden bunlar ve o gün onu unuttum sadece bir günde hem kalbimden hemde aklımdan sildim bir kız için o hala düşeceksem hiç anlamı yok aşkın sevmeyen biri için çabalamanın ve tekrardan mutluyum eskisi gibi gülüyorum öyle biri hiç olmadı hiç görmedim buluşmadım bile herşeyi sildim aklımdan kalbimden ne yaşandıysa hiç yaşanmadı olarak :)

17 yaşında sigara.... Yazık ediyorsun kendine..

Aynen unuttum bile annesiyle mesajlaştım telefonunu bulup yaptığı herşeyi anlatcam annesi çağırdı bu daha neler yaptı diye sanırım hayatında en çok bu yaptıklarına pişman olcak :)

Yalanlarını Düşünüp Kin Kusmalısın :) ' Benimde Sevdiğim Bir Kız var.

Öncelikle Maxigame deki düzenden ve modların kendi kendine artislenmesinden sıkıldıysanız tam size göre bir oluşum içindeyiz
Öncelikle ordaki admin ve yöneticiler bu forumun eskilerindendir belirtmek isterim. Forumda sürpriz isimlere rastlıycaksınız burdaki off topic muhabbetini döndüren asıl kişiler şimdi orda bunu belirtiyim
nese konuyu daha fazla uzatmadan linki veriyim
Türkiye'nin En Yeni En Heyecanlı Forumu - ForumTurkuaz
Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız...
Bunu bir davetiye olarak algılayabilirsiniz
yaşınız 14 ten küçükse bunları şaka olarak algılayın
Edit: Biraazdan beni banlıycak yönetimden tek isteğim sınırsız ban atsınlar. Blackstyle yazdım beni banla diye banlamadı herhalde görmedi ama olsun ne kadar çok kişi bu konuyu görürse forumturkuaz o kadar kısa süre içinde gelişir
Kayıt olduktan sonra en alttan üye listemize bakabilirsiniz Okuduğunuz için teşekkürler
Özet: İlkokullular ve yeni liseye geçmiş olanlar bu yazdıklarımı dikkate almayın lütfen orası size göre değil tşkler....

İlk Olarak Okudum Ve Gerçekten Duygulandım..
Rabbim Elbet Bir Çıkar Yol Gösteriri Kardeşim,
"Güneş Batmadan Neler Doğar" Buna İnanırım Ve Bu Şekilde Yaşarım.
Belki Herşey Yoluna Girer,Fakat Girmeyede Bilir, Herşey Aksine Daha Kötüde Gidebilir, Fakat Sen Herşey Yoluna Girebilir Kısmını Okuduğunda Nasıl Yüzünde Tebessüm Oluşuyor İse Buna İnanıyor İsen Tam Tersi Durumada Alışman,Kendini Alıştırman Gerekli.
Hayat Bu Öylede Yaşanır,Böylede ..

Geri