• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akyl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
100
General mobile discovery kullanıyorum duvar kağıdı değiştirmek istiyorum bir türlü ekrana tam oturmuyor. 1280x720 ve 720x1280 olan duvar kağıtlarını bile denediğimde aynı sorun oluyor. Çözümünü bilen varsa yazabilirmi?

Goodev Wallpaper olaması lazım yanlış hatırlamıyorsam marketten indir bu uygulamayı kur telefona sonra galeriden yine duvar kağıdı yap de hangi programla açsın diye sorduğunda Goodev'i seç sonra ordan geniş ekran uzun ekran tiki var aşşada kendine göre seç sonra alanı seç done de tamamdır biraz karışık anlattım kusura bakma kafam yerinde değil bugün.

Geri