• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Duvarıma Justin Bieber Posteri Asıyorum Caiz mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220

Castın ne :D

Justin çılgılığına bak hay Allahım :D

Son düzenleme:
ben kızın jasten posterine dayadığı gördüm :D bu kızlar hali iyi degil :D:D

hoca doğru diyor aslında gerçi cocuk cocukdur :)

Aşırı sapıklığa vurmadıkça bir sorun yok bence, çünkü benimle aynı yaşta olan kızlar da bu kızlar gibiyken Justin yoktu Tokio Hotel vardı. Onlarda Tokio Hotel hastasıydı zaman geçti şimdi hepsi normal kızlar yani :D Tokio Hotel dediklerim şunlar :D

Aşırı sapıklığa vurmadıkça bir sorun yok bence, çünkü benimle aynı yaşta olan kızlar da bu kızlar gibiyken Justin yoktu Tokio Hotel vardı. Onlarda Tokio Hotel hastasıydı zaman geçti şimdi hepsi normal kızlar yani :D Tokio Hotel dediklerim şunlar :D

haklısın yıllar önce bu grubu bana kuzenim göstermişti bende bu ne yav demiştim :D gruptakilerin hepsi eşcinsel heralde :D

inşALLAH duvarına ALLAH ın adını peygamberimizin adını asarsın kızım :/

Kızdada suç yok ki Tarkan , Serdar Ortaç gelmiş 40 yaşında başkada adam gibi popstar yok mecbur jastin biber posteri asmıştır :haha

Şu 16 yaşındaki çocuk :haha

Geri