• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Dvi & vga

JosephShavershian

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2015
Puanı
3
Tek bilgisayara çift monitör takmak istiyorum monitörlerden birisinde sadece VGA girişi bulunuyor diğernde hem DVİ hem VGA var başka bir giriş yok. DVİ kablosu aldım ve taktım diğeride VGA kablosu ile takılı, VGA kablosu ile taktığım çalışıyor ve ekran geldi DVİ kablosu ile taktığım monitöre ekran gelmedi ışık yanıp duruyor ve no signal diyor masaüstüne tıkladım özellikler kişiselleştire girdim ve algılaya bastım ancak hala algılamıyor ne yapmam lazım nerede yanlış yaptım????

Geri