• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

E-con usb modem cs8000u-s Kurulum Hatası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan edenart
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

edenart

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ağu 2009
Puanı
0
Arkadaşlar dün yeni bir leptap aldım işletim sistemi win8 ama milattan kalma bir modemim var win7 işletim sistemli bir leptap a yüklenmişti ama şimdi yüklenirken hata veriyor acaba bir yardım edermisniz.

[TABLE="class: ncode_imageresizer_warning, width: 640"]
[TR]
[TD="class: td1, width: 20"]
wol_error.gif
[/TD]
[TD="class: td2"]Resimi büyütmek için buraya tıklayın[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
tu2s2.png

hata bu işte arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim..

bu arada pc yi yeniden başlatıp denedim yine olmadı..

Ram=8GB

Ekran Kartı=2GB

İşlemci=İntel Core İ5

Usb modem içindeki LAN kartının ne olduğunu öğrenin daha sonra o markanın sitesine girip uyumlu usb sürücüsünü indirmeyi deneyin.

sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluğu winxp sp3 yap ve yönetici olarak çalıştırmayı dene :)
kardeşim senin dediklerini yaptım malesef yine aynı hata 8 farklı foruma açıtım konuyu kimse cevaplayamadı çözüm ürettiğin için teşekkürler.

----------

Usb modem içindeki LAN kartının ne olduğunu öğrenin daha sonra o markanın sitesine girip uyumlu usb sürücüsünü indirmeyi deneyin.
hocam lan dosyasıın içine giriyorum hiç bir bilgi yok cd sindede hiç birşey yok daha açabilirmisn acaba ?

LAN kartının hangi marka olduğunu öğrenirsen uyumlu usb sürücüsünü kulabilirsin sitesinden.

Geri