• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

E-Dergi Bölüm Önerileri ve Ekip

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
maxigamebanner1.png

Merhaba Arkadaşlar;

Bilindiği üzere kısa bir zaman önce dergi projemi tekrar başlattım. Fakat bir önceki konu üzerinden ekip ve bölüm önerisi kısımları pek dikkat çekmedi. Yada kimse konuyu okumadığı için kimse haberdar olamadı... Bende herkesin görebilmesi açısından bu konuyu açmanın uygun olacağını gördüm...

Bir önceki konuyu incelemek isteyenler tıkla.

maxayrac3.png

Öncelikle öneriler ile başlayalım.

Dergide bulunmasını istediğiniz, ilginizi çeken konuları konu altından yorum olarak bana bildirebilirsiniz. Lütfen şu olsa iyi olur, bu olsa iyi olur gibisinden aklınıza gelen önerilerde bulunmayın. Bunu bende yapabilirim. Benim istediğim hedef kitleyi sıkmadan dergiyi okutmak ve dergiye olan merak ve ilgiyi yükseltmek...

maxayrac3.png

Sırada ki konu ekip konusu...

Bilindiği üzere ekipte bir çok konu mevcut olacak ve ben çalışan bir kişiyim. Hafta içi pek vaktim bulunmuyor. Bugün 1 saat gibi kısa bir zamanda tüm yayınladığım dergileri görebileceğiniz bir script hazırladım. Bu Scripti sadece
Ümit abi(Deepblue) ve Kahraman abi(Terk-i Diyar) gördü her ikisininde fikrini aldım. Ümit abi yaptığım scripti beğendi. (Script demem pek doğru değil tema gibi oldu ama script diyeceğim ben bu tasarıma) Kahraman abinin söylediği yorum ücretliydi bende istemedim yorumu :D

Dergi Ekibi Nasıl Seçilecek?: Her şeyden önce dergi ekibine katılacak kişilerin dürüst ve bizi yarı yolda bırakmayacak kişi olmaları için elimden geleni yapacağım.

• Görevli olduğu konu hakkında 15-20 dakikalık alıntı makaleler ile bana dönüş yapmayacak.
  • Ekipteki herkes görevli olduğu konu hakkında çok detaylı araştırma yapıp gerekirse her bilgiyi tek tek kontrol edip hazırlayacak.
  • Hazırlanan yazılar okuyucuyu kesinlikle sıkmayacak ve merak uyandıracak şekilde olmalı.
  • Ekip'e katılmak isteyim 1-2 gün sonra işten cayacaklar kesinlikle mesaj bile atmasınlar.
  • Ekipteki herkes birbiri ile uyumlu bir çalışma süreci geçirebilmeli.
  • Durum değerlendirmesi yapabilmek için ayda 1 kez toplantılara katılabilmeli. (Sorunsuz bir bilgi ve dergi için)

[BILGI]Ekibe katılmak isteyenler konu altından katılmak istediği bölümü yazıp bu bölüm de yetkili olmak istiyorum gibisinden açık bir şekilde yorum atarsa ekipte yer alabilir.[/BILGI]

Kısaca dergideki bölümlerden bahsedelim...

Tahmini Dergi İçeriğimiz?:

• Ayın üyeleri,röportajları ve profilleri
  • En güncel online oyun haberleri
  • En güzel ve detaylı online oyun forum rehberi
  • Müzik yarışması birincisine özel bir alan.
  • Online oyunlar hakkında bilgiler,
  • Hep oyun olmaz birazda dış dünyadan bilgiler :)
  • Anime
  • Güncel film dünyası ( Yapabilirsem dergiye fragman entegre edeceğim. )
  • Spor dünyasından haberler
  • Dünyadan haberler
  • Magazin haberleri

[BILGI]Konu altndan gelecek bölüm önerilerine göre yukarıdaki listeye yeni bölüm eklenecektir.[/BILGI]

Herkesin ilgi ve yorumlarını bekliyorum. İyi Forumlar Dilerim...

Dış dünyadan bilgiler arasında gezip görülebilecek güzel yerlerin tarihi ve sosyal bakımından genel bilgiler vermeniz sizin yararınıza olabilir.

Bilgisayar parçaları falan anlatılacak mı dergi de? Bir de dergi ay da bir mi çıkacak?

Evet her ayın 5'inde çıkacak. Yani yetişirse bu ay ocak 5te çıkacak inşallah... Normalde her ayın 1inde çıkartacaktık fakat ayın üyeleride her ayın birinde seçiliyor ve dergide her ayın üyeleri ile röportaj yapıp dergiye ekleyeceğiz bu sebeple ayın 5ine alındı...

Bilgisayar parçaları anlatımı bölüm olarak yok ama ilgi çeker mi bilmem. Bu aylık dergiye ekleyebiliriz eğer ilgilenirim derseniz. Eğer beğenilirse istediğiniz bölümü yayınlamaya devam ederiz.

----------

Dış dünyadan bilgiler arasında gezip görülebilecek güzel yerlerin tarihi ve sosyal bakımından genel bilgiler vermeniz sizin yararınıza olabilir.

Kardeşim gezip görmeye zamanım olsa bizzat fotoğraflar dergiye koyarım ama netteki bilgi çok ilgi çeker mi bilemem ama eklerim :)

Evet her ayın 5'inde çıkacak. Yani yetişirse bu ay ocak 5te çıkacak inşallah... Normalde her ayın 1inde çıkartacaktık fakat ayın üyeleride her ayın birinde seçiliyor ve dergide her ayın üyeleri ile röportaj yapıp dergiye ekleyeceğiz bu sebeple ayın 5ine alındı...

Bilgisayar parçaları anlatımı bölüm olarak yok ama ilgi çeker mi bilmem. Bu aylık dergiye ekleyebiliriz eğer ilgilenirim derseniz. Eğer beğenilirse istediğiniz bölümü yayınlamaya devam ederiz.

Ben iyi güzel takip ederim. :D Okurum her ay. :D İlgilenir misin derken? :D

Geri