• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

E-Mail Onaylamada Hata Alanlar Server Error in '/' Application. %100 Çözüm :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vladicius
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vladicius

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ağu 2009
Puanı
10
Şuanda mail koruması yapmaya çalışan arkadaşlarımız sitede kaynaklanan sorunlardan ötürü mail koruması yapamıyorlar ve aşağıdaki gibi bir hata alıyorlar.

Hatanın Resmi

28jb909.png

Email adresimize aşağıdakine benzer örnek bir kod geliyor.

Kod:
ttps://www.joymax.com/member/Property_Front.aspx?WorkURL=https://membercp.joymax.com/SignUp/SignUpVerified.aspx?VF=%2bQWMoBzuesnRxqcD6f6uoV7D6 66SFMfj8kABPkKBNV1SmqulpePzBnhU7sWz%2bzFgSzh4p7vf8 nXGOcmJ93BUEufS0j61B3W68JWz82WvmBoq6ObAGd%2feqlH8W WBajcehc1Qk%Be845EuQwZg6hDg%3d%3d

gelen kodu tıkladıgımızda eger yukarıda gösterdigim gibi bi hata alıyorsanız ve mail koruması yapamıyorsanız yapmanız gereken gelen linki tıklamayın kopyalayın ve internet tarayıcınızın adres çubuguna yapıştırın. daha sonra başındaki

Alıntı
ttps://www.joymax.com/member/Property_Front.aspx?WorkURL=
bu kısmı silin ve enter a basın

örnek olarak aşağıda silinecek kısmı kırmızı ile gösteriyorum.

Alıntı
https://www.joy max.com/member/Property_Front.aspx?WorkURL=

Ve Mail Korumamız Aktif Edilmiştir.

Not:Kırmızı İle Gösterdigim Yeri Sildikten Sonra Entere Tıklayıp E-Mail Korumamız Aktif Olmaktadır. Ve Joymax Portal Sayfasına Yönlendirmektedir.

Teşekkürler...

Allah razı olsun kardeşşim allah tutuğunu altın etsin canı mbenim.Çok sağoll.

----------

Yok olmadı ya yorumu silemiyorum :) Kardeş başka yol yokmu kırmzıyla gösterdiğin şekilde sildim enter bastım joymax ana sayfaya yönlendirdi ancak şifre unuttum kısmından şifre alma yöntemini yapınca e-mail siz ala biliyon yani mail koruma olmadı.

Allah razı olsun kardeşşim allah tutuğunu altın etsin canı mbenim.Çok sağoll.

----------

Yok olmadı ya yorumu silemiyorum :) Kardeş başka yol yokmu kırmzıyla gösterdiğin şekilde sildim enter bastım joymax ana sayfaya yönlendirdi ancak şifre unuttum kısmından şifre alma yöntemini yapınca e-mail siz ala biliyon yani mail koruma olmadı.

Tekrar Tekrar Dene Kardeş Olacaktır. Benimkide Öyle Oldu Ama Oldu :D

Deniyo mDeniyom olmuyo adres değişiyo www.joymax...error.... öyle adres sonra joymax ana sayfa geliyo ancak email koruma olmuyo :) Hırsız hala değiştiriyo pw yi of.

----------

Valla defalarca denedim olmuyo başka bir yol gerekiyo hemde acil.

Alla Alla Kardeş Birde Googleden Araştır. O Araştırmaya Başlarsa Ve Bulursa Elinden Gidebilir Char

Ellerine saglik cok guzel bi paylasim ben cok sorun yasadım o konuda

abi bu kezde ilk baştakini siliyorum URL var onları siliyorum geri normal Joymax yerine qelio

merhaba lutfen yardım

kardes senden bır yardım ısteyecegım eger ılgılenırsenbız cok sevınırım :)
Kardesım benım gızlı yanıtımı unuttum Msn adrsıme kıtlı ama yukarıda resımde belırtıgınız sekılde bır hata belırtılıyor.
acaba ben msn adresım uzerınden nasıl sıfremı degısdırecegım ya :S msn kıtlı sıfremı unuttum dıyroum.
sıfremı degısdırme lınkı gelıyro ama hata verıyr.lutfen bı yardım edın :( cvp beklıurum nolur :S

kardes senden bır yardım ısteyecegım eger ılgılenırsenbız cok sevınırım :)
Kardesım benım gızlı yanıtımı unuttum Msn adrsıme kıtlı ama yukarıda resımde belırtıgınız sekılde bır hata belırtılıyor.
acaba ben msn adresım uzerınden nasıl sıfremı degısdırecegım ya :S msn kıtlı sıfremı unuttum dıyroum.
sıfremı degısdırme lınkı gelıyro ama hata verıyr.lutfen bı yardım edın :( cvp beklıurum nolur :S

Arakdaşın dediği gibi yaparsanız oluyo bende aynı sorunu yaşıyodum düzeldi bunu yapınca.

:( kares anlatamadım sanırım

kardes msn kıtlemeyı becerdım ama carın gızlı yanıtı yok unuttum sifremı unutum menusune gırdım msn adresıme meılgeldı sıfre sıfırmalam ıcın ama yıne aynı hata gelıyor bunun ıcın ne yapabılırım acaba asp.net hatası dıyro o ne demek
web.config ayarlarını kontrol et dıyro :( hata verıyor onu demek ıstıyorum

----------

allah sızden razı olsun kardesssssssssssssss sayenızde oldu vala supersınız cok tesekkur ederım

Bi sorum olucak bu hata ile ilgili kardeşim şimdi charın şifrei deiştiricem koruma var charda reset pww ye tıkladımda bu hata glıor karşıma dedini yaptım yine aynı sayfa oluo deiştiremıorum şifrei bi yardımcı olursan sevinirim.

Bi sorum olucak bu hata ile ilgili kardeşim şimdi charın şifrei deiştiricem koruma var charda reset pww ye tıkladımda bu hata glıor karşıma dedini yaptım yine aynı sayfa oluo deiştiremıorum şifrei bi yardımcı olursan sevinirim.
Reset Pw ye Bazı Kişilerdede Açılmıyor O Bir Kaç Gün Sonra Düzeliyor.

Geri