• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

E-Okul Notlarını Görelim

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Baktım kimse konuyu açmıyor ben açayım dedim :)

avfx.jpg

Not:11. sınıf Y.K.P Anadolu Öğretmen Lisesi.Kaldı son 1 sene kurtuluyoruz

Son düzenleme:
:alkisTebrikler kardeşim.

benim hiç böyle bir karnem olmadı lisede
:P

E-okul yok da obs var artik. Kimligimi ne olur ne olmaz sakli tutuyorum, herhangi bir karambole maruz kalmak istemiyorum...

3upa2e3y.jpg

Seneye hepsi pekiyi yapariz insallah.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5966gq.gif

ne fark eder teşkkür gelmiyor disiplin var diye onur belgeside vermiyorlar :/

karnelere barkod eklemişler lan devir çok hızlı değişiyor :D

E-okul yok da obs var artik. Kimligimi ne olur ne olmaz sakli tutuyorum, herhangi bir karambole maruz kalmak istemiyorum...

3upa2e3y.jpg

Seneye hepsi pekiyi yapariz insallah.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Allah nazardan saklasın kardeşim :D :D Obs yakıyor AA dizmişin nerdeyse hepsini :D :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dipnot: Hangi üni olduğunu buldum :D :D Azcık zorlasam kimliğini ifşa edicem :D :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dipnot2: Bulamamışım tüh :D :D Aramalarım devam edicek ama :D :D

Son düzenleme:
Geri