• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

E ticaret siteme istekler

TheKnightElf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
33
Arkadaşlar e ticarette önemli bir platformda satış'a başlıyacağım.Fakat konu sade yazı olmaktan ise bir afiş türünde bir şeyler yaptırmak istiyorum ...
İlk önce site Avea | Turkcell | Vodafone parça kontör satış üstünedir. Yapılacak olanlar...

• Afişte Avea | Turkcell | Vodafone bannerleri olacak.
  • Sitemin Adı yazılacak ( Cancanparcakontor | TheKnightElf )
  • Avea | Turkcell | Vodafone fiyat listesi olacak.. (özelden atıcam)
  • İletişim bölümü olacak...
    • Ödeme yöntemlerinde : Misli | Paypal | Garanti Bankası | İş bankası olacaktır

Ayrıca Avatarım içinde
100x100 pixel ve 19,5 kb geçmeyecek şekilde bir avatar yaptırmak istiyorum ... Kontör üstüne olabilir fakat sade olarakta CanCanParcaKontor veya Canparcakontor de yazılabilir.....

Verebileceğim ücret : Tl verme gibi bir şansım yok fakat facebookta 2 gün boyunca arkadaş kastırtabilirim...

Son düzenleme:
Geri