• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

E3 XBOX ONE'deki Tüm Trailerlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491

Bildiğiniz üzere dün XBOX ONE E3 Expo düzenlendi ve XBOX'a gelecek oyunlar tanıtıldı. Şimdi gelecek olan tüm oyunların trailerlerini paylaşıyoruz.

Battlefield 4

Ryse Son of Rome

World of Tanks

Dying Light

Forza Motorsport 5

Thief 4

Witcher 3 Wild Hunt

Dark Souls 2

Halo

Quantum Break

Star Wars Battlefront 3

Battlefield 4 (Multiplayer)

D4

Mirror's Edge 2

Plants vs Zombies: Garden Warfare

Dead Rising 3

Titanfall

The Crew

Metal Gear Solid V - The Phantom Pain

The Division

Sunset Overdrive

Zoo Tycoon

Benim yorumum:
[BILGI]Oyun yapımcıları Open World konseptinin önemini anlamış olacaklar ki dün yeteri kadar Open World konseptli oyun tanıtıldı.

Metal Gear Solid V'in hem Open World'lü hem de o derece grafiklere sahip olması beni şaşırttı ve hoşuma da gitti tabii ki.

Ryse Son of Rome'ye gelecek olursak Crytek ve Cevat Yerli'ye bu oyun için teşekkür etmek gerek bence bu sefer gayet iyi başardılar.

Battlefield 4'ün zaten göz alıcı gameplay'ini izlemişken dün E3'te yeni bir gameplay vermeleri gayet iyi oldu insanların oyuna merakı daha da arttı.[/BILGI]

İyi Forumlar Dilerim...

Geri