• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

East veya West'de Bronz .

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Bronz Kümede türk serverindeki gibi troller oluyormu yada afk yada ne bilim oynamaya caılsıp oynamayanlar vs ?

sıkıldım artık tr serverinden trol trol nereye kadar :S

ayrıca tr ye gecince bornz5 den baslatıyordu carı tasırsam aynısmı olcak ?

trye geçince bronz5 den başlatmaz elona göre seni bi lige yerleştirir server değişimi yaptığında. demekki diğer serverdaki ligin = türkiyede bronz 5 . west veya eastte oynamadım ama bi ara geçmek için çok niyetlenip önceden orda oynayan arkadaşlarımla konuştum. onlarda düşük elolu liglerde örneği bronz 5-1 civarında westede gitsen eastede gitsen bu tip oyuncular var hatta west ve eastte daha fazla demişti.

Bronze ve Silver liginde bu oyunculara rastlarsın ne zaman golda çıkarsın ozaman eğer iyi oyuncuysan yükselirsin

ya abi riotun yapıcağı iş çok basit koyucaksın botu karşısına belirli bi skor ve ya belirli bi dakkaya göre adamı yerleştiricek lige bu daha mantıklı anca kampanya yapsınlar para kazanmak için

şöyle söyliyim westte plat 4 hesabım var westteki platın gold ve silverlar trnın 2 katı troll yeteneğine sahipler 50 dk lık oyunu 2 fightta throwlıyıp kaybettırıyorlar adama TRnin Sezon 4de düzgün bir sistemle ve platin challenger lara bronz silver gibi oyuncularla eşleştirme olayı kalkarsa en iyi server tr olacaktır eminim.

Geri