• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eastte 30 Level Car ! [SATILIK]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Burda Satış yapmak yasakmıdır bilmiyorum her hangi bi sorun olursa direk konuyu silebilirsiniz :)

Car İsmi : TC Nychriz
Level : 30
Galibiyet : 89
Haklananlar : 3080
Mevcut Champ Sayısı : 29
Mevcut Skin Sayısı : 9
Mevcut Skinler :
jntgu.png

Blood Mon Akali
Resistance Caitlyn
Amethyst Ashe
Unchained Alistar
Riot Graves
Brolaf (Olaf)
Bandit Sivir
Riot Girl Tristina
Shockblade Zed

Mevcut Champler :
jnth9.png

Rün

jpf03.png

Hiç Dereceli Maca Girilmemiştir.

Hesap İçin İstenen Miktar :50 Türk Lirası

Ödeme yolları :

İş bankası
Garanti Bankası
Maxigame Hesabı

Son düzenleme:
şunu söyliyim skilerin çoğu beleş zaten tr ye gecenlere brolaf verdiler ashe skinini kod olarak her yerde dağıttılar graveste öyle oldu alistarda beleşti siviri lol tr yi beğenenlere verdiler Blood Mon Akali,Resistance Caitlyn,Shockblade Zed bunlara para vererek aldığını düşünüyorum

şunu söyliyim skilerin çoğu beleş zaten tr ye gecenlere brolaf verdiler ashe skinini kod olarak her yerde dağıttılar graveste öyle oldu alistarda beleşti siviri lol tr yi beğenenlere verdiler Blood Mon Akali,Resistance Caitlyn,Shockblade Zed bunlara para vererek aldığını düşünüyorum

Haklısın Fakat Şunuda Belirtmek isterimki

East Serverinde Brolaf Bedava Değil + Olarak 1820 Rp

Ashe+Graves'de değil diye biliyorum. fakat olabilir onları Gamex'te almıştım.

Carı Türkiyeden Geçirdim.

fakat para etmez bi car değil diye düşünüyorum :)

Öyle Yüksek bi mevlada istemicem ztn :)

Son düzenleme:
Hesap İçin İstenen Miktar : 50TL

Exp boost olmadan 30 lvl hesap kasmak gerçekten zor iş. Üstüne üstlük 1820 rp ile skin almışsın ki TR serverında bunun maliyeti 20 TL.

Ayrıca bilmiyorum farkettin mi ama hiç ranked oynamamışsın. Bulunmaz bir nimet oyuncular için. Yeni bir başlangıç !!! Ben talip değilim ama ucuz satıcam diye heba etme bence hesabı. Ayrıca burdanda ilgilenen çıkmayabilir.

Ben fazla bilmem piyasayı ama 50 biraz az geldi bana. Diğer sitelere bak, oralardada konular aç bence =)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri