• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

eBay hakkında bilgisi olanlar yanaşsın

KatilBiber*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
43
http://www.ebay.com/itm/Lava-Iron-Samurai-Metal-LED-Faceless-Mens-Boys-Women-Lady-Ladies-Bracelet-Watch-/170894288993?pt=Wristwatches&var=&hash=item27ca17e861

bu saati buldum beyler az önce bi arkadaşımız konu açmış kurcalarken buldum

şimdi bu siteden nasıl satın alıcaz bunu kapıda ödememi yapılıyor kredi kartımı lazım paypal hesabıylamı alınıyor biraz bilgi verebilirmisiniz

Hocam paypal hesabı lazım, kapıda ödeme gibi bir şansın yok.

Kargo gelmesi geç sürebilir.Ortalama 15-20 gün içinde gelir.Kargo ücreti bu ürün için 3$ tutuyor.

Başka bir sorun varsa cevaplandırabilirim

tshirtler harbi pahalıymış yav arkadaş şöyle pantolan tshirt ucuz ama kalitesi kötü olmayan bi site söylermisiniz ? :D

tshirtler harbi pahalıymış yav arkadaş şöyle pantolan tshirt ucuz ama kalitesi kötü olmayan bi site söylermisiniz ? :D
Hocam çık dışarı LC waikiki'den falan al, streetwear giyinmeyi seversen "pislick" den alışveriş yapabilirisn

onları sipariş etme kargo ücreti filan nasıl acaba kurcalıyorumda fena şeyler var ya dibim düştü

Geri