• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Echo of Soul] MMO Dünyasına Yeni Bir Soluk Getirmeye Hazırlanıyor

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
jRWv5n2.jpg

İçinde bazı Lineage II yapımcılarınında bulunduğu 110 kişiden oluşan 10 takım tarafından 4 senede geliştirilen Echo of Soul oyunu MMO oyun dünyasına yeni bir soluk ve deneyim getirme sloganı ile yola çıktı. Oyunun tanıtımı yayın haklarını üstlenen firma ise bir çoğumuzun yakından tanıdığı ve bildiği Aeria Games.

Geçtiğimiz aylarda Kore'de yayına başlayan ve oldukça iyi tepkiler alan oyun yakın bir zaman içerisinde Avrupa ve Kuzey Amerika'da da yayınlanması planlanıyor. Detaylı bilgi ve beta kayıt için oyununun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunun Resimi Sitesi : www.echoofsoul.us

Bazı oyun yapımcı ve yetkililerinin oyun hakkında bazı bilgiler içeren İngilizce altyazılı videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz :

Oyunun resmi fragmanına ise aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz :

Bir silkroad değil :)

artık sro sisteminde oyun geliştirilmiyor dungeon tabanlı geliştiriliyor wasd ile oynananlardan sende bunun farkındasındır zaten aslında öyle olunca daha aksiyonlu oluyor ama nalet olsun işte elimiz alışmış sıkıyor ondan dolayı ben daha çok diablo tarzı takılıyorum yukardan bakmalı şimdi lost ark online bekliyoruz bakalım hayırlısıyla bi çıksa üniversite zamanında çıkar heralde o zaman rahat rahat arkadaşlarla oynarım. :D

ben sanırım objektifliğimi kaybettim... hiç bir oyun silkroad gibi samimi gelmemekte, silkroad da eski tadını vermemekte. büyük bir psikoza girdim.

3ünüde biliyorum guildwars harici diğer oyunların firstlooklarında gördüğüm grafikler berbat... ayrıca birde para ödüyorsun adam gibi oynayabilmek için onlara...
Silkroad'a da dolaylı yollardan para vermek zorunda kalıyorsun. :) Tabii para yatırmadan bir servet yapanlar var ama nadir. :)

Geri