• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO]Drug hızı değiştirmek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WhoCaresYou
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WhoCaresYou

Merhaba arkadaşlar madem herkes güzel şeyler paylaşıyor benimde çorbada tuzum olsun :D
Adım adım resimler ile anlatıyorum

1.Shard database'inden refskill'i buluyoruz

OMRMs.jpg

2.Open table diyoruz
hvHpR.jpg

3.Id 5410 'u buluyoruz

Iwpqs.jpg

4.Aynı satırda param 6 altında 100 yazan yere geliyoruz.100 şuanki hızıdır.Bunu 500 yaparsanız %500 hız olur

RZS6K.jpg

Database ile işimiz bitti.Şimdi sırada pk2

5.Pk2 extractor programı ile server_dep\silkroad\textdata dizini altındaki skilldata.txt'yi çıkartıyoruz
Oradan şu satırı buluyoruz
sYbuf.jpg

6.Gene aynı şekilde aynı satırda 100'ü bulup kaç yazdıysak database'e aynısını yazıyoruz
rxdv8.jpg

7.Txt dosyasını import ediyoruz ve bu kadar basit :)

Vsro ve BR olanı için olanını paylaşmıştım. Hemen hemen aynı zaten. Çok işe yarayan birşey yanlız. Unique'ciler için %200 yapıp satıcaksın :D

Benim databasede ID:5410 yok :) çok garip acaba kara üzerinde değişiklik falan mı yaptı ?

Vsro ve BR olanı için olanını paylaşmıştım. Hemen hemen aynı zaten. Çok işe yarayan birşey yanlız. Unique'ciler için %200 yapıp satıcaksın :D

Kara senin Ecsro db de yok bu ıd ? v2 de eklerimsin bunu Gm ler icin % 500

Geri