• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Efsane dizi ekranlara dönüyor!

Gelirse süper olurda pempenin olmaması kötü olur. :( eski kadro olsa yine aynı eğlence olurda zor gibi.

Müjdat Gezen'de geri dönmeli. Yunus karakteri çok kral bir adam. :D

Aynen :D Arsız Cazgır Pembe, Şarapcı Yunus ve Dala Vereci Beter Ali Yoksa Zor Olmaz Bu İş Yada Öyle Komik Yapmak Zorundalar Ki Eskisini Gölgede Bıraksın Vay Be Eskisinden Daha İyi Yapmış Helal Olsun Demeliler Bence :)

Yazın tekrarlarını göstermeleri bile insanı çok mutlu ediyordu

Geçmiş güzeldir :) tekrarları gibi aynı kalitede olursa ana karakterlerde aynı olursa tutar

MaxiIQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi dizi tartışmasina girmek istemem ama bir bizim dizilere bakın bir de yabancilara :)
The walking dead - the bigbang theory - How I Met your mother.. diye uzar gider. :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Şimdi dizi tartışmasina girmek istemem ama bir bizim dizilere bakın bir de yabancilara :)
The walking dead - the bigbang theory - How I Met your mother.. diye uzar gider. :)

Herşey yavaş yavaş diyelim be abi

Bizimde dünyada tutulmuş baya bi dizilerimiz var

Ama şimdi kategori farklı :) Birisi komedi ve başarısız bir dizi gerçi seviyordum da neyse :D Türkiye'de çok kaliteli diziler var.Dizi konusunda gerçekten başarılı olduğunu düşünüyorum Türklerin.Fakat seneryo sıkıntısı çekiliyor malum bir bölüm 90dkden uzun sürünce ve reytingi sürdüğü için uzatılınca seneryo saçmalıyor ama kaliteli diziler en azından ilk 2 sezon gayette iyi sürüyor.Kıytırık berbat ötesi Beni Affet dizisinde bile youtubede paylaştığımda ingilizce alt yazı istekleri geliyordu fakat ilgilen(e)miyordum.Böylesi kötü dizi bile seviliyorsa sen düşün gerisini

geçmişten tekrar çekilmesini istediğim tek dizi deli yürek olurdu :D gerisi faso fiso

Geri