• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eğer ?

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Eğer paranın değeri olmasaydı,bütün yaşamınızı kendiniz belirleyebilseydiniz ve hiç kimse size zorla birşey yaptıramasaydı

- Ne yapardınız ? Hayatınızı nasıl yaşardınız ?

Ben;
Gezgin olup dünyayı gezerdim,kitap yazardım aslında ben bütün dünya'nın barış halinde yaşayabilceğini göstermek isterdim
Uçmak isterdim wingsuit vs.. hani olur ya filmlerde videolarda dağın en tepesinde 2kişi aşşağıya atlar hiçbir şeyi düşünmez

Elimden geldiğince bir çok çocuğu mutlu etmeye çalışırdım.

Sağlam güzel bir motor alırdım, bir çoğumuzun annesine söz verdiği gibi annemi saraylarda yaşatırdım, teknoloji ye çok yakın olurdum her çıkandan haberdar olup onu alırdım kendi kafamla bişeyler icat ederdim birşeyler bulurdum.

Dünyadaki her yeri görmek ve gezmek isterdim ve ailemi en iyi yerde yaşamasını sağlardım.

Teknolojik her şeye sahip olurdum güzel bir bas gitar ve marshall amfi alırdım ohh sonra konserler falan :D

Geri