• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ehliyet sinavi hakkinda

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Bildiginiz gibi 2015te yonetmelik degisiyor bende ertele ertele kursa kayit olmadim bi tanidik vasitasiyla olucamda netten baktigimda sinav icin son para yatirma tarihi gecmis gozukuyor simdi yatirsam bi sıkintisi olurmu yada bu isi cozme gibi bir ihtimalim var mi?

Kursla konuşman gerekiyor, ben 10 ekim yazılmıştım 13 Aralıkta yazılı, Ocağın 10'u gibi direksiyon sınavı ve ocak ortası ehliyet elimde. Son yönetmelikler çıktığından beri kurslara çok talep var, bizim sınıf 30 kişi oldu. Sanki okulda ders görüyoruz.
Neyse senın bunu kurs ile görüşmen gerekiyor.

Olay tamamen kursta bitiypr diyorsunuz saoulun beyler icime su serptiniz hagan yanima bi ara ugra cay ismarliyim :D

basligi görünce yine moralim bozuldu bi insan a2 motor sınavından 2 kez kalırmi ya bu nasil şanssızlıktir

Geri