• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Eınsteın'ın beyni

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OraX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OraX

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Tem 2011
Puanı
0
Arkadaşlar az önce bir haberde okudum.Eınstının beyni  diğer insan beyinlerinden daha büyük ve sinirlerin birbirleriyle uyumu ve bilginin kalıcılığının artması diğer insanlara göre p daha fazlaymış.Beyni 240 parçaya bölünse her iki parçası bir insan beynine eşit oluyormuş.Benim beynimde böyle olsa bende atom bombasını bulurdum:haha

706-ensten-1.jpg

HAHAHAHA
:haha

Einstein'in beyni otopsi yapan doktor tarafından çalınmamıştır.Albert'tan izin alınmıştır bu bir.
Einstein'in beyni biz normal insanların beyninden 1/4 daha küçüktür yani bizim beynimizin 3/4 ü kadardır. bu iki.
Einstein zeka seviyesi 157-160 gibi tam hatırlayamıyorum bunun gibi bir şey bu rekor günümüzde kırılmış(Benim bile 130)
Einstein zeki değildi sadece hayal gücü yüksekti.Bunu zaten kendiside mektubunad belirtmişti. Yani bu adam gibi bir hayal gücüne sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken basit
Ders çalışın...Fizik teoremleriyle ilgilenin.Devamı gelir zaten

Einstein'in beyni otopsi yapan doktor tarafından çalınmamıştır.Albert'tan izin alınmıştır bu bir.
Einstein'in beyni biz normal insanların beyninden 1/4 daha küçüktür yani bizim beynimizin 3/4 ü kadardır. bu iki.
Einstein zeka seviyesi 157-160 gibi tam hatırlayamıyorum bunun gibi bir şey bu rekor günümüzde kırılmış(Benim bile 130)
Einstein zeki değildi sadece hayal gücü yüksekti.Bunu zaten kendiside mektubunad belirtmişti. Yani bu adam gibi bir hayal gücüne sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken basit
Ders çalışın...Fizik teoremleriyle ilgilenin.Devamı gelir zaten

Adam uçmuş beyler.

"çok komikmiş OraX kardeş", gül gül yerlerdeyim şuan

saçma sapan konular açıp kirletmeyin ortalığı

Geri