• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran kartı alıcam bu konuda usta kişiler

WongueRR

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2014
Puanı
5
Arkdaşalar bende 5 -6 Senelik bi pc var ekran kartı fanını en az 5 6 kere değiştim verdiğim para ile sıfır alırdım yetmiyormu ne cokmu ısınıyor, Ne zaman sroya başlasam :D 1 ay sonra kasadan ses gelmeye başlıyor Atıcağım Linkdeki fiyat aralığından en uygun fiyata karşılaştırarak ürün secip özelliğinden bahsedermisiniz.

Benim Pc nin özellik ve ekran kartı

Burdan Fiyat aralığı 100-250 arasında Şuankine göre daha iyi fan konusunda daha iyi olan hangisin önerirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/liste/ek...x?categoryId=204&qs=/100.0<actual_price<250.0

----------

Benim Tercihim Bu iyimi şuankine göre ve sistem olarak uygunmu

Asus Nvidia GeForce GT 730 2GB 128Bit DDR3 (DX11) PCI-E 2.0 Fiyatı

Son düzenleme:
Amac Sro acarken sıkıntı yapmıcak şuan mevcut olana göre daha hızlı ve ısınma problemei olmıcak

max 250 TL bütçen var ise 2.el bak. İstersen bir göz atar link veririm. FD'den illa sıfır olsun diyorsanda.

MSI Amd Radeon R7 240 OC 4GB 128Bit DDR3 (DX11.2) PCI-E 3.0 Fiyatı

----------

max 250 TL bütçen var ise 2.el bak. İstersen bir göz atar link veririm. FD'den illa sıfır olsun diyorsanda.

Ama tabi ki biraz daha çıktı yaparsan en ucuz olarak bunu al : )

Sapphire Amd Radeon HD7850 DUAL-X 2GB 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

----------

----------

Yada

Sıfır olarak Powercolor Hd6790 Gddr5 1Gb 256Bit Amd Radeon Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bana kalırsa powercolor daha iyi. Ben 100 liraya Sapphire 5830 extrme serisi ekran kartı var 2 el aldım 1 GB 256 Bit. 6850 serisine denk bir kart. Tavsiyem 2 el bak. eğer ki bursadan satıcı bulursan direk man alman.

----------

----------

Yada

Sıfır olarak Powercolor Hd6790 Gddr5 1Gb 256Bit Amd Radeon Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bana kalırsa powercolor daha iyi. Ben 100 liraya Sapphire 5830 extrme serisi ekran kartı var 2 el aldım 1 GB 256 Bit. 6850 serisine denk bir kart. Tavsiyem 2 el bak. eğer ki bursadan satıcı bulursan direk man alman.

Bunları özelliğe bakıpdamı öneriyorsun sistem kabul edicekmi ? baktınmı benim pc özelliklerine

:D ne yapmayı planlıyorsun ki sökmedin galba bikere mekanik gövdesi gitdimi fanın olay bitiyor actım ama mıtlatıs bölgesi zarar görüş :) mesleğim Elektrik

Zarar görsün illa evde extradan fan vardır onu ona göre ayarlayıp çalıştırabilirdin. Bursalı olucaksn bir de : )

Zarar görsün illa evde extradan fan vardır onu ona göre ayarlayıp çalıştırabilirdin. Bursalı olucaksn bir de : )

:D bilmediğin cok acık ortada sen Kartın üstüne kafana göre fan takıp calıştırmassın :) Ekran Kartının üstündeki Cpu Soğutmazsan pc anında kapatıyor. Bunun icin uygun ekran kartı fanı takıp temizliğini yaptıkdan sonra termal macun sürüp takman gerek , Gidip 12 v sıradan fan takamazsın öyle dünya yok :D gidip uygun bişey alıp takıcan :)

Ekran Kartı fanı budur

Sıradan Evde olabilcek fan :) bunu monte et helal olsun :D

Evercool-Bilgisayar-Fani__38405195_0.jpg

Son düzenleme:
:D bilmediğin cok acık ortada sen Kartın üstüne kafana göre fan takıp calıştırmassın :) Ekran Kartının üstündeki Cpu Soğutmazsan pc anında kapatıyor. Bunun icin uygun ekran kartı fanı takıp temizliğini yaptıkdan sonra termal macun sürüp takman gerek , Gidip 12 v sıradan fan takamazsın öyle dünya yok :D gidip uygun bişey alıp takıcan :)

Ekran Kartı fanı budur

Sıradan Evde olabilcek fan :) bunu monte et helal olsun :D

Evercool-Bilgisayar-Fani__38405195_0.jpg
Sen getireydin ben sana yapardım : ). eğer ki aldığın fan da aynısı ise fazla iş görmez ben sana söyleyim

Geri