• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran Kartı karşılaştırma

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Merhabalar laptop almayı düşünüyorum ve 2 ekran kartı arasında kaldım fiyatları neredeyse aynı hangisi daha iyi bilemedim bazı sitelerde 64bit diyo bazısında 128bit yani emin olamadım ekran kartlarının modelleri şunlar:
Nvidia Geforce GT740M vs Nvidia Geforce 840M önerileri bekliyorum.
Edit: Oyun bakımından daha iyi olan ekran kartını soruyorum

GPU-Z programından bi bak 64bit mi 128bit mi belirttiğin 2 kartta orta seviye denilebilecek kartlar iyi ama bf4 cry3 vs. oynatır.

Buradan bakabilirsin karşılaştırmaya ;

GeForce GT 740M vs 840M

Bu arada 64 bit ekran kartı ile oyun oynamayı unut, imkanın varsa 256 bit almaya özen göster yoksa 128 bitte de oynarsın.
oraya bende baktım 840m olanı 1gb olarak gösteriyor ama aslında 2gb ayrıca çok üst düzey oyunlar oynamıycam orta seviye bişey olsun yeter alacağım şey neredeyse belli zaten bu iki ekran kartından hangisi daha iyiyse onu alıcam diğer özellikleri birebir aynı

Geri