• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran Kartı Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SoulFresh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SoulFresh

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2013
Puanı
6
Merhabalar,

Aşşağı da ki sisteme iyi bir ekran kartı arıyorum.Bu bilgisayar terminal olarak kullanıldığı için ekran kartına önem verilmedi fakat işlemci ve ramler bayağı iyi durumda.Benim düşünceme göre buna alınacak iyi bir ekran kartı ile bir oyun canavarı yaratabilirim.Bütçe olarak 550-600 civarını aşmayacak bir ekran kartı arıyorum.Bu konu da tecrübesi olanlar yardım edebilirse çok sevinirim.Şuan üstünde gt 520 bulunmaktadır.

Ads%C4%B1zngqAt.jpg

ads%C4%B1z1.jpg

Güç Kaynğı nedir ?
Kart olarak Sapphire Toxic 270X olabilir.

Guc kaynagi boyle bir secimde onemli guc kaynagino alacagin ekran kartina gore degistirmeni oneririm. 750W bronze 80 ler isini gorecektir hatta artar bile.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sapphire 7850 o.c versiyonlu seçilebilir. Fiyat Performans ürünüdür

Geri