• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran Kartı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zerooooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tutarlı bir cevap için çağıralım :)
[MENTION=434]HeLLoNeLy[/MENTION]

Işlemcin düşük olduğu için 5770 filan alabilirsin ama sana tavsiyem ekran kartına boşa para vermek yerine biraz bütçe biriktirip yeni sistem almandır çünkü bu ekran kartını alırsan ileride RAM degistirmek de isteyeceksin 2GB yetmez sana günümüz koşullarında.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Işlemcin düşük olduğu için 5770 filan alabilirsin ama sana tavsiyem ekran kartına boşa para vermek yerine biraz bütçe biriktirip yeni sistem almandır çünkü bu ekran kartını alırsan ileride RAM degistirmek de isteyeceksin 2GB yetmez sana günümüz koşullarında.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.
işte bende zamanla bu sitemi degiştiricem ama 1 aydır ekran kartı yok sorun olmaz mı ben diyorum ki ileri döük ekran kartını alim sonra işlemci oc oluyo sanırım onu oc yapıp 2 gb da bi ram alim

bana beleş dime bende atı hd 4350 var mario highda kasıyor lan :D

sana beleş olan :D

kazik_509928.jpg

Eski seri kartlara bakma sıfır r7 240 al.İşlemciden dolayı bu kartı bile tam olarak kullanamayacaksın.

Geri