• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran kartları Arasında geçiş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Benim laptopda intel hd grap. 4000 / amd redeon hd 7670m ekran kartı var loldeki fps düşüklüğünü şimdi farkettim intel de oynuyormuşum ben her zaman amd olarak kullanmak istiyorum bunu nasıl ve nerden ayarlayabilirim acilen yardım ederseniz sevinirim :)

Tam başbelası o durum çözümü bulamadm birtürlü. Inteli devre dışı bırakınca amd de ckiyor. Bence performans moduna al ve lole sağ tıklayp amd yi kullanmasını ayarla

Sağ tıkda öyle bi seçenek yok lanet olsun ya w8 e çevirmeden önce ilk aldıgımında diyorum hele fps niye 180 160 larda geziyo şimdi niye 90dan yukarı cıkmıyo diye yeni farkettim amd yi kullanmıyomuş

2. el olarak almıştım ilk format atmadan önce amd olarak kullanıyordu sora w.8.1 yaptım intele geçti dedim herhal w8 den oldu geri w7 ye çevirdim hala intelde bi çözümü vardır illaki amd olarak kullandım biliyorum

----------

Yok mu bu konuda bi fikri olan ?

Son düzenleme:
Laptopu tanıdıgn bir yere götür ekran kartlari entegre ise inteli çıkarip atsın gerçekten çok sinir bir durum

1-2 ay sonra staj yapıcam ilin en iyilerinden bir bilgisayarcı onda söker atarım o zaman :D 1-2 ay daha sabrediyim :D

Geri