• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran kayma sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler konuyu buraya açmamın sebebi aceliyetinden ötürü ufacık monitörden yazıyorum gözlerim akcak şimdi :D mod arkadaşlar konuyu gerekli yere taşırsa sevinirim sorunum şu ki sabah dizi izledim telefon çaldı arkadaş çağırdı pcyi kapadım dışarı çıktım geldim pcyi açtım ekran kayık 10 cd kadar sağ kaymış reset attım gene aynı sonra farkettim ki işletim sisteminden kaynaklı bir sorun değil çünkü boot post ve bios ekranıda kayık monitör kullanmıyorum 82 ekran lcd tv çelişkiye girdiğim nokta bir kaç deneme yaptım ama sorun tv demi ekran kartındamı çözemedim ekran kartı söktüm hava tuttup geri taktım driverları tekrar kurdum çözünürlükleri değiştirip bütün herzleri denedim

kasayı başka monitöre bağlıyorum --> kayma olmuyor

led tv yi başka kasaya bağlıyorum --> ondada kayma olmuyo

sorun hangisindedir daha önce yaşayan oldumu böyle birşey 2 donanım arasında bir uyumsuzluk var ama anlayamadım ne yapabilirim :D

Geri