• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekran Koruyucu,Tema Vb. Tavsiyeleriniz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TRANCER
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TRANCER

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 1970
Puanı
9
Arkadaşlar Bu Konu Altına Tavsiye Edebiliceginiz Sevdiginiz,Arkadaşlarınızla Paylaşmak İstediginiz Ekran Koruyucu Ve Temalarınızı Paylaşabilirsiniz

İyi Forumlar

Window 7 Temaları şimdilik 3 tanesini paylaşıcağım.İlerde bu sayı artabilir.

Öncelikle Link : MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Bunlarda görüntüleri:
71ityc.png

8x1lj8.png

345y5bp.png

Virüs Total :

Virustotal. MD5: a126a706dc9fce38a9634a8f5700af30

Windows 7 merak edenler ama kullanamayanlar için 7′ nin görsel ve araç çubuğu özelliklerini kullanabileceğiniz güzel temalar hazırlanmış..

Bu temalar sadece Windows XP için geçerlidir..
[TAMAM]WİNDOWS 7 THEME FOR XP[/TAMAM]

434.jpg

Bu harika tema Vishal Gupta tarafından geliştirildi. Windows XP araç çubuğu, Hoş geldin ekranı, Kullanıcı girişi, Simgeler gibi özellikleri Windows 7 görünümüne dönüştürüyor.

Download : WİNDOWS 7 TEMA 1

433.png

Windows XP güzel bir arayüz içindeki beni oku dosyası ile değişlikleri işletim sistemine uygulayabilirsiniz. Hızlı başlat, Simgeler, Ses, kenar çubuğu ve daha fazlası bu temada yüklü

Download : WİNDOWS 7 TEMA 2

432j.jpg

Download : WİNDOWS 7 TEMA 3

windows-7-theme-for-windows-xp-seven-remix-xp-02.jpg

Download: WİNDOWS 7 TEMA 4

LİNKLERE TIKLANDIĞI AN İNMEYE BAŞLAR. RAPİDSHARE VB SİTELERE YÖNELMEZ. İYİ FORUMLAR...

Vista'nın pabuçu dama mı atıldı ? :) Vista ya uygun tema arıyorum elinde olan paylaşırsa sevinirim , teşekkürler.

Geri