• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ekrana Döner Tekme Attım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ekrana katana soktum yapma böyle şeyler yeni ekranmı alcam :(

Yeter baydı her şarkıda terk edilme konuları.

-Hidra

O değilde harbiden böyle gereksiz insanları nasıl dinleyenler var hayret ediyorum.Türkçe rap'i hakkıyla yapan,o kadar insan var ama hiç biri hak ettiği yerde değilken böyle gereksizleri milyonlar tıklıyor,dinliyor yazık.

Birden bunu görünce sinirlendim :(

Kim o ninja diye konuya girdim ki ne göreyim... :D

Yapmayın be ekran emamnetti benim ki daha gelmemişti .
Yine tüplüye kaldık iyi mi.

Yeter baydı her şarkıda terk edilme konuları.

-Hidra

O değilde harbiden böyle gereksiz insanları nasıl dinleyenler var hayret ediyorum.Türkçe rap'i hakkıyla yapan,o kadar insan var ama hiç biri hak ettiği yerde değilken böyle gereksizleri milyonlar tıklıyor,dinliyor yazık.

Birden bunu görünce sinirlendim :(
Hidra bu konuda kısmen haklı. Saian'ın Defkhan'ın Karaçalı'nın Hayki'nin Da Poet'in Mode XL'in ergen hayranları olmasındansa 30-50bin gerçek fanı olması daha iyidir. En basitinden Norm Ender kaliteli müzik yapan bir isim neredeyse tüm şarkıları ezberimdedir ama gel gör ki ergen hayranları adamı ne hale getirdi, her yere Norm Life <3 yazmaları adamı itici bir hale getirdi ve bunlar yüzünden Norm'u eskisi kadar sevmiyorum ve bir Norm fanına önyargı ile bakıyorum.

Bir Hande Yener hayranından SS'in liriklerindeki kaliteyi anlamasını beklemek hatadır. Ama en üzüldüğüm nokta ise Karaçalı'nın bu müziği bırakıp dürümcüde çalışmış olması, böylesine kaliteli müzik yapan bir mc'nin bu işten para kazanamaması gerçekten üzücü

Geri