• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elektironik Sigara

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
Elektronik sigara alıcam ama orjinal ürün hangisi bilmiyorum.Eğer aranızda orjinal ürün alıp kullanıp memnun olan varsa mümkünse bana yardımcı olabilirmi ?

Alıp kullananlardan tanıyorum fakat memnun olduğu söylenemez ozancım. En iyisi şu değişik yoldan sigara bıraktıyorlar onları denemelisin.
Ayrıca elektronik sigara alıcaksan AKTAR gibi büyük ot firmalarından al ki kaliteli olsun.

Ben denemiştim hiç tavsiye etmem benim içtiğim buydu
67jd7c.jpg

Ve çok berbat birşey boşuna para tuzağı olduğunu söyleyebilirim elektronik sigarada aşşa yukarı bunun kadar haz verecektir ve elektronik sigara çok zararlı kanser yapabilme etkisi var.

Yine nikotin veriyor diye biliyorum yani bi farkı yoktur bence. Hem sigarayı bırakmak istiyorsan eczanelerde şekerler var onları çiğniyorsun sigaranın tadı acaip kötü geliyor. Bi süre sonra da istemiyo canın sigara zaten.

Yine nikotin veriyor diye biliyorum yani bi farkı yoktur bence. Hem sigarayı bırakmak istiyorsan eczanelerde şekerler var onları çiğniyorsun sigaranın tadı acaip kötü geliyor. Bi süre sonra da istemiyo canın sigara zaten.

O dediğin şekerden arkadaş almıştı.Biz şekerle sigara içiyorduk hiç bir fark yoktu :haha

Bu elektronik sigaranın farkı nedir Ozan ? Yada ne kadar gidiyor ?

Farkı nasıl anlatsam şimdi :D

Portable Nargile gibi :D Uzun vadede hesaplı oluyor.Ben günde bir paket bitiren bir adamım ve paketi 10 TL'den aldığımızı düşünürsek baya bi ucuza geliyor.Nikotin değeri az oluyor normal sigaraya göre buda sigarayı azaltmanı sağlıyor.Ayrıca likit nikotin çeşitleride var normal sigarada sadece nikotin tadı gelirken bunda istediğin her çeşit tat var.Muz karpuz çikolata ka***ino hatta pasta kek vs çeşitlerinide gördüm :D

Ortalama 600mah 500 nefese denk geliyor.Sigaryı yarıda bırakamassın ama onu her zaman bırakıp istediğin zaman içebilirsin.

----------

Alıp kullananlardan tanıyorum fakat memnun olduğu söylenemez ozancım. En iyisi şu değişik yoldan sigara bıraktıyorlar onları denemelisin.
Ayrıca elektronik sigara alıcaksan AKTAR gibi büyük ot firmalarından al ki kaliteli olsun.

Kanka ben sigarayı bırakmak için almıyor.Sigara'yı da dudak tiryakisi olduğum için içiyorum.ESigarı'yıda hem tadı olduğu için hemde uzun vadede hesaplı olduğu için alıyorum.

----------

Ben denemiştim hiç tavsiye etmem benim içtiğim buydu
67jd7c.jpg

Ve çok berbat birşey boşuna para tuzağı olduğunu söyleyebilirim elektronik sigarada aşşa yukarı bunun kadar haz verecektir ve elektronik sigara çok zararlı kanser yapabilme etkisi var.

Benim alıcağım Red Kiwi yani bu

red-kiwi-2-500x500.jpg

Kullananlar memnun.Eniştemde kullanıyor o sana ayarlarım dedi ama ondan da almak istemiyorum :D

----------

ESigara'da nikotin değerini kendin belirliye biliyorsun.En az 0 nikotin var en fazla 24 mg lık nikotin var.Yani nikotin çeşitleri 0-6-8-11-16-18-24 diye gidiyor.En sonda 24 var.

patlayan sigara koy 1 paketin içine sonra o paketi bitirene kadar kullan o bir tane patlayan sigarayı unuttuğun zaman içtiğinde sigaradan soğursun

patlayan sigara koy 1 paketin içine sonra o paketi bitirene kadar kullan o bir tane patlayan sigarayı unuttuğun zaman içtiğinde sigaradan soğursun

Niye kendime böyle bişey yapıyım ki :D Hem sigarayı bırakmak için almıyorum bunu

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Niye kendime böyle bişey yapıyım ki :D Hem sigarayı bırakmak için almıyorum bunu

Büyük bi ihtimal meraktan alıyorsun ama sana söyleyeyim hiç alma paran boşa gitmesin üst yorumumda ki sigarayı 4-5 ay önce almıştım hala duruyor o derece kötü içemiyorsun bile bazen sana dandik mal veriyorlar mesela aldığım yer bana 5000 fırt garantisi verdi daha ilk günden bitmişti sigara :D tadı da acayip derecede berbat sigarayı bırakmak için alsan bile yeniden başlarsın sigaraya sigaranın yerini tutamaz :D

Büyük bi ihtimal meraktan alıyorsun ama sana söyleyeyim hiç alma paran boşa gitmesin üst yorumumda ki sigarayı 4-5 ay önce almıştım hala duruyor o derece kötü içemiyorsun bile bazen sana dandik mal veriyorlar mesela aldığım yer bana 5000 fırt garantisi verdi daha ilk günden bitmişti sigara :D tadı da acayip derecede berbat sigarayı bırakmak için alsan bile yeniden başlarsın sigaraya sigaranın yerini tutamaz :D

Meraktan almıyorum daha önce eniştem de vardı kullandım tadı da çok iyi ve adam düzenli bakım yapıyor 1senedirde kullanıyor ilk aldığında da içtem geçen ayda içtim hâlâ aynı. Sen orijinal ürün almadığın için sende sorun çıkarmıştır. Ayrıca ortalama nefes 600mah a 500 fırt oluyor.

abim kullandı hiç memnun deil tavsiye etmiyorum bnde zaten piyasada satışı falan yasak diye biliyorum

Geri