• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

elektrik kesintisi sonrasında internet ..

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Facebook ve youtube de sizdede genel olarak bir yavaşlama var mı ? Bunun yanında 3g de ozellikle Turkcell

turkcell 3g herkesde aynı adapazarında saü kampüste çekmiyordu dün

belli neden yavaşladığı zaten :) zenmate türü programlarla sorunu çözebilirsiniz

Turkcellde sıkıntı var. Note 3 neo kullanıyor abim. Dün elektrik kesintisinde şebekenin bir kaç sefer gittiğini daha sonrasında hiç çekmediğini söylüyordu arada geliyor şebeke gidiyormuş. Bursanın merkezinde. Bimcell kullanıyorum :D Avea alt yapısında dün hiç sıkıntı yaşamadım. İnternet konusunda Zenfone 5 kullanıcısıyım.

Türkcell Süper Online Kullanıyorum Walla Harbi İnternet Diye Bilirim Facebook Youtube Maxigame.org ve Diğer Sitelere Girip Çıkıyorum Ne Donma Ne Yavaşlama Hiç Bir Şey Yok :D

Geri