• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elif Bilgin İçin Destek Versek Mi?

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Arkadaşlar Türkiye’den Elif Bilgin’in (16) binlerce proje arasından sıyrılarak 15 Global Finalist’ten biri olmaya hak kazandığı Google Bilim Fuarı’nda (Google Science Fair) birinciyi belirleyecek online halk oylaması başladı.

“Muz kabuklarının biyoplastik üretiminde kullanılması” fikrine dayanan çalışmasıyla hem finale kalan hem de Scientific American “Science in Action” jüri özel ödülünün sahibi olan lise öğrencisi Elif Bilgin, şimdi Türkiye’den ve dünyadan alacağı oylarla Büyük Ödül için yarışacak.

Elif , Dünya çapında ün ve saygınlık kazandı hemde daha 16 yaşında ama maalesef türkiye de pek gündemde değil , Yarışma da ona destek olmak için yarışma bağlantısı aşağıdadır. Elif Bilgin'i seçip "vote" hemen ardından "yes" tıklamanız yeterli olacaktır. İsterseniz beğendiniz birine verirsiniz. :) Benim oyum Elif'e çok mantıklı bir şey çıkarmış.

Adres bu : https://www.googlesciencefair.com/en/2013/

rb1q0.jpg

Aynen desteklemek lazım. Hem yaşına göre iyi bir şey çıkartmış ortaya hem de Türkiye için teknoloji ilerlemesinde ön ayaklardan biri olacak.

Objektif baktım çok çok daha iyi projeler var.

Fakat elife oy verdim :)

Geri