• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elinizde Yarım Saat Boyunca Ateş Topu Tutun Görmeyen Kalmasın :)

SaNalnuker

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eki 2011
Puanı
1
fire_balls.jpg

Alev alev yanmakta ola ateş topunu avucunuzda, elinizde, parmaklarınızın arasında tutmak isterminiz.Eliniz ateşi tutarak bir gösteri yapmak isterseniz işte size güzel bir deney. Öğrenciler için güzel bir Fen Teknoloji dersi deneyi belkide havalı bir gösteri, avucumda ateşi tutuyorum gibi. İzleyeceğiniz videoda gösterilen kimyasallar ile değişik maddelerin verdiği ısı enerjisinin zayıflığından faydalanarak yapacağınız güzel bir deney ve gösterisi. İlginç bir gösteri olmazmı.?
smile.gif

Nasıl Yapılir? *

%100 Pamuk Bir Kumaşı Katlayarak O Şekline Getiriyoruz Sonra Yine Pamuk Olan Bir İp İle Dikip Sarmalıyoruz Topumuz Hazır Üstüne İster Kolonya İster Çakmak Gazı (Ben Çok Denedim Çakmak Gazı Çok Sıcak Oluyo Ama Roson Gazı Bulursanız Olur) Döküyoruz Ve Ateşleniyor (Kolonya Tavsiye Edilir)

Malzemeler;

5 Metre İpek İp
Zippo Yağı Veya Kolonya
%100 Pamuk Bir Kumaş

Videosu Yapmak İçin;

Avucunuzda Ateş Topu Tutun | İlginç Videolar İzle

Zippo Yağı Veya Kolonyayı vücuduna deydirdiğin an yanarak ölürsün.

Ben Değişik Buldum Denemek İstiyom Ama Korkuyom :hfy:

küvet varsa küveti doldurup hazırlayın öyle deneyin yanarsanız atlarsınız içine direk :D

Geri