• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elise hala viablemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thai
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thai

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Haz 2009
Puanı
64
Son nerflerden sonra elise hala alınmalımı sizce , her patch orasına burasına vuruyolar garibimin:hfy:

vayne ile yarışıyor. Bence imkanın varsa biraz daha bekle, bir sonraki patch'de ellemezlerse bi süre dokunmazlar gibime geliyor

eliseyi ilk aldımda çok rahat oynuyordum ve karşıdakini zorlanmadan domine edebiliyordu fakat okadar nerf den sonra hala güzel .kötü yanı ise şu an biraz daha zayıf özellikle örümceklerinin canı 130 olmasıyla en dandik support bile tek hamlede tüm böceklerinizi yok edebiliyor bu çok kötü oldu .gelelim hasarına bu konuda değişiklik yok vuruşları % üzerine olduğu için tankları dahil eritebiliyorsunuz sonuç olarak dikkatli oynayabilirsen elise hala ölümcül benim tavsiyem biraz daha bekle eğer elisenin hasarına nerf gelirse alma gelmezse alırsın

İndirimi görünce bekletmek istemedim alınacaklar listemde vardı şimdi zacı bekliyorum ama onuda nerfliyorlar her patch

Geri