• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elise nasıldır iyimidir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PlayStore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PlayStore

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
Arkadaşlar gece 00.00 da inidirime girecek nasıldır iyimidir alınmalımı sizce.Birkaç oyunda denk gördüm takım oyununda çok iyiydi.Solo felanda gidebiliyor topda heralde.

Son düzenleme:
elise takım oyununda nasıl iyi ya ? diana bile ondan daha faydalıdır tf de

başlangiç olarak elise tavsiye etmem alıcaksanda botlarla alıştır kendini elise ile top lane yada jungle giderim genelde top lane çok iyidir q ile çok iyi harras atarsın dmg si iyidir q nun,tf de okadar iyi sayılmasada lanende karsındakini eziceğinden eminim q suna biras nerf geldi ama hala iyi durumda geçen oynadım
ben off tank ap tarzında kasarım rylai,liandrys,warmorg,duruma göre abyssal hep aynı itemleri almam karsımdaki takıma bakarak alırım itemlerimi ama tanky giderim daha çok

ben sana ıp ile almanı tavsiye ederim oyunu oynadıkca o toplanır sende oyuna alışmaya başlarsın ona göre alırsın rp ile alıcaksan alma bence ilk çıktığında bi sürü insan aldı ama kullanamadı zordur yani

ben sana ıp ile almanı tavsiye ederim oyunu oynadıkca o toplanır sende oyuna alışmaya başlarsın ona göre alırsın rp ile alıcaksan alma bence ilk çıktığında bi sürü insan aldı ama kullanamadı zordur yani
Ip ile jayce alcam o yüzden dedim.Yeni değilim oyunda oynarım sorun değil

Elise iyi değil diyenler bir daha düşünsünler derim .. Lolkingde ban rate 2. LCS maçlarına bakarsanız %90ında banlanır .. Elise Tankları ezip geçiyor Q skili sayesinde ve tflerede yararı var tabiki TFye yararı olmayan championmu olurmuş :D Elise çok zordur ama öğrenince bir o kadarda ezdiği için zevklidir

elise iyidir zevklidir ve ranked da iyi bir şaşırtmacadır counter pick yemessin kolay kolay. Tf de yararı nasıl oynadığına bağladır şahsen elise main champ ım ve tf de okadar yararlı değil i ilk defa sizden duydum oynamayı bilmiyen adamın elinde her champ yararsızdır! Alışırsan elise pick i hep kafanın bıir köşesinde durur ve kesin kazanmak istediğin oyunlarda carrylemek içn kullanırsın. Tabi alışırsan!

Bence değer güzel bir karakter ben arkadaşla beraber aynı koridordan gittiğimde bende ad ve ap farketmiyor ne olursa olsun mühkemmel işler başarıyoruz.( Genelde o üstüne atlayıp donduruyor örümcekleri salıyor bende son vuruşu yapıyorum da olsun çaktırmayın :D )

Geri