• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ElitePVP Konu Açmak=DDOS & BOTNET

nolimit65

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2009
Puanı
34
Blackpearl oyununa başlayacak ve para yatıracak biri olarak görüyorum ki server yurtdışı ip lerinede açık olacak.
Umuyorum web sitesi için botnet'i engellemek için cloudflarenin business hesabından alınmış ve uygun şekil de kural girdileri yapılmış ve ddos için de sunucu sağlayacısından gerekli fiziksel ddos koruma programı alınmıştır.
Ek olarak yurtdışından gelecek Donatelerin küçümsenmemesi lazım bunun için biran önce yurtdışı için paysafecard vb yurt dışından para kabul edilmesi lazım.
Bu yazdığım şeyler serverı kötülemek için değil oynayacağım serverın uzun ömürlü olması için bir admin gibi düşünmem sonucundadır.

Önerileriniz için teşekkürler ancak, BP amatörler tarafından geliştirilen ve yönetilen bir oyun değildir. International forumlarda topic açılıyorsa tabiki gerekli önlem ve hazırlıklar sağlanmıştır ve hazır durumda bekletiliyor olacaktır.

Blackpearl oyununa başlayacak ve para yatıracak biri olarak görüyorum ki server yurtdışı ip lerinede açık olacak.
Umuyorum web sitesi için botnet'i engellemek için cloudflarenin business hesabından alınmış ve uygun şekil de kural girdileri yapılmış ve ddos için de sunucu sağlayacısından gerekli fiziksel ddos koruma programı alınmıştır.
Ek olarak yurtdışından gelecek Donatelerin küçümsenmemesi lazım bunun için biran önce yurtdışı için paysafecard vb yurt dışından para kabul edilmesi lazım.
Bu yazdığım şeyler serverı kötülemek için değil oynayacağım serverın uzun ömürlü olması için bir admin gibi düşünmem sonucundadır.

Teşekkür ederim öncelikle, gerekli önlemler ve ayarlamalar yapıldı, site ve donate işi üzerinde çalışıyoruz bugün veya yarın tamamlanacak inşallah.

Forum konusuna şöyle bir göz attımda Ümit abinin haterleri doluşmuş donate türü silk olan servera pay2win diye yorum atmışlar. :D

Forum konusuna şöyle bir göz attımda Ümit abinin haterleri doluşmuş donate türü silk olan servera pay2win diye yorum atmışlar. :D

10 senedir bu forum açık, yüzlerce binlerce mod ve görevli geldi geçti. Ve bu uzun süre zarfında bu forumdan belki on binlerce kişi banlandı benim banladıklarım da oldu ama hepsi benim tarafımdan banlanmadı. Yinede kim banlarsa banlasın bu forumdan banlanan ve en ufak sıkıntı yaşayan her birey çevresindekileri de toplayarak bana karşı cehpe aldı ve düşmanlık güttü.

Yani kısaca düşman sayım = 10 senedir bu forumda banlanan herkes + kankaları. Siz düşünün gerisini :)

O konuda da pay2win diye yazıp çamur atanları çoğu Türk, nadiren yabancı var olumsuz yorum yapan. Zaten yorumun basitliğinden direkmen anlıyorsunuz adamın derdini ve kim olduğunu. Kapasite belli, üzeri mümkün değil :)

Geri