• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Elo Boost

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sxapel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sxapel

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2010
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, öncelikle Elo Boost'un ne olduğunu bilmeyen arkadaşlar için açıklayayım Elooboost baska birinin belli bir ücret karşılığı sizin hesabınıza girip sizin yerinize ranked oyunlar atarak hesabinizi daha üst liglere taşımasıdır.

Sadece TR serverinde hesap boostluyorum maximum 3 - 4 hero ile oyunlar oynuyorum. Oynadığım herolar bulunmuyorsa satın alabilirim onun haricinde kazanılan IP ye dokunulmayacaktır. Ücreti işin yarısına geldiğimde alıyorum yani bronze 5'ten silver 5'e çıkmak istiyorsanız bronze 2'de ücreti alıyorum.

Fiyatlar:

İlk 10 seri maç : 55 TL

Bronze V - Silver V: 75 TL
Silver V - Gold V : 100 TL
Gold V - Plat V : 150 TL

Çok uzun sürdüğü için diamond'a kasmıyorum. 1 Yıldır bu işi yapıyorum. Ayrıca paranızın garantisi daha öncede söylediğim gibi işin yarısında ücreti alıyorum. Belirlediğimiz süre dahilinde işin yarısı tamamlanmamış olursa ücret ödemeden işi noktalayabilirsiniz.

Ulaşmak için Özel Mesaj veya foxquality0@gmail.com hesabına mail atmanız yeterli. İyi forumlar.

Peki ben bronze 2 yim gümüş 5 e çıkmam lazım 7 kasımda son bulcak ligler bari çerçeve alayım diyorum yardımcı olur musun fiyat konusunda da ?

bronze 5 den silver 5 e 75 lira nedir ver bana shaco olan hesap 20 liraya gümüşsün easy boy

Fiyatlar aşırı pağlı ben bunun yarı fiyatına yapabilirim ilgilenenler iletişim bilgilerini bıraksın bana ulaşayım

hayırdır 10 lira 20 liraya hesap boostladığınıza göre dünya üzerinde sınırsız zamanınız var, bronz eloda bulunan ve çıkamayan bir oyuncu genelde elo hellde olur ki elohelldeki hesaplar sürekli olarak 10 lp-15 lp aldığı için 25-30 oyunda bile anca çıkar sıraya girmesiydi şamp seçmesiydi falan desek 25-30 saat pc başında kalmak gibi bir şey demek buda. troll gameler free satışlarda cabası yani :D

20 30 saat sürmeden gümüş olur o hesap merak etme isterse cehennemin dibinde olsun oynamayı bildikden sonra her türlü alırsın bronz dediğin nedirki çöp şiş

hayırdır 10 lira 20 liraya hesap boostladığınıza göre dünya üzerinde sınırsız zamanınız var, bronz eloda bulunan ve çıkamayan bir oyuncu genelde elo hellde olur ki elohelldeki hesaplar sürekli olarak 10 lp-15 lp aldığı için 25-30 oyunda bile anca çıkar sıraya girmesiydi şamp seçmesiydi falan desek 25-30 saat pc başında kalmak gibi bir şey demek buda. troll gameler free satışlarda cabası yani :D
Elo hell diye bir şey yoktur, kötü oyunculuk vardır.

​Mesaj attım, bakarsan çok sevinirim, inşallah bir pürüzlük çıkmaz :(

Geçen sezon ki oyunlarımı görsen gözlerin yanar.14/6/3 oynuyorum takımda en fazla 3-4kill vardı ve her oyun böyle geçiyordu.Cidden taşıdığım halde yeniliyorduk
demekki doğru şekilde taşıyormıyormuşsun

- - - Güncellendi - - -

pEZ14q.png

aXOWqB.png

istedikten sonra yapılmayacak hiç birşey yoktur

20/1 bitirdim taşıyamadım vs diyorsanız problem sizdedir takımda değil. Koridorda elde ettiğin 4-0 5-0 gibi skor avantajlarında lanede kalıp avantajını tüm haritaya yaymadığın sürece sadece bir oyuncuyu oyundan düşürmüş olursun taşımak istiyorsan koridorunu kontrol edip güzel bir harita takibiyle olur bu işler o yüzden eloboost değil koçluğa para vermen senin işine yarar.

Yapmayın arkadaşım yapmayın boost. siz paranızı alıp çekiliyosunuz derdini tasasını biz çekiyoruz.

Geri