• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EMR Free SMS Sender

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
İyi günler MaxiGame ahalisi,

Programı ben yaptım lakin asıl sms yollayan sistem benim değil. Programda virüs gözükebilir hepsi evcildir. İsteyen kullanabilir. :)

smssender.jpg

[UYARI]Bazen mesajlarınız gönderilemeyebilir bunun nedeni sistemde teknik arıza, bakım, ağırlık olmasından kaynaklanabilir. Bu tür durumlarda mesajlarınızı bir süre bekledikten sonra atınız.[/UYARI]

Son düzenleme:
Eline sağlık , internet yolu ile gönderiyor değil mi ?

Ben yolladım gitmedi acaba dolaylı olduğu için geç mi gelecek mesaj ?

Bende yapmaya çalışmıştım vb 6'da da :D Sunucu ile bağlantı kuramamıştım. Acaba open source mi bu ?

:D Edit...
SM*****.dll 'i kütüphaneden bulamıyor.

Dll tanıtıcam ayağıyla küfür mü ediyorsun ? :D Ayrıca senin dediğin port işi telefonla bağlantı kurup mesaj atma oluyor öyle olunca sms gidiyor benim dediğimde gitmiyor başka sistemleri sömürüyoruz. :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ahaha Fail.. :D

Send'e tıklayınca web blowser sesi geldi. :D Demekki bir siteden, HTML ile yollatıyorsun :D Olamazz OrioN'dan Failler .. :D

Ahaha Fail.. :D

Send'e tıklayınca web blowser sesi geldi. :D Demekki bir siteden, HTML ile yollatıyorsun :D Olamazz OrioN'dan Failler .. :D

Oww nalet olsun sırrımız açıklandı. :D Hemen dağılan karizmamızı çok iyi bir program yaparak düzeltmem gerek. :D Chat programı yapıcam oda açmalı odaya bağlanmalı felan olucak hemde pcye sunucu kurmadan. Bekleyin beni dönüşüm muhteşem olucak. Coming Soon. :D

Son düzenleme:
Oww nalet olsun sırrımız açıklandı. :D Hemen dağılan karizmamızı çok iyi bir program yaparak düzeltmem gerek. :D Chat programı yapıcam oda açmalı odaya bağlanmalı felan olucak hemde pcye sunucu kurmadan. Bekleyin beni dönüşüm muhteşem olucak. Coming Soon. :D

Close Source mi olacak :D
Onunda sırrını çözerim :D

Geri