• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

EMR MaxiGame Helper v1.1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
İyi günler MaxiGame ahalisi,

Bu seferki programımda sizlerin ve black pearl oyuncularının işlerini kolaylaştırmaya çalıştım. Programda tüm yetkililer ve görevli oldukları işlemler var mesela bp görevlilerine bug bildirebilirsiniz, ps masterlardan istek isteyebilirsiniz, soru sorabilirsiniz, çevirmenden metin çevirmesi isteyebilirsiniz, moderatöre konunuzun onaylanması için haber verebilirsiniz. Kısaca forumdaki her görevliden görevi kapsamında bilgi alabilir, bilgi verebilir, şikayet edebilirsiniz.

mgprogram.jpg

[ACIKLAMA]Arkadaşlar bildiğiniz gibi her programımda trojan gözüküyor bunun nedeni paket saklama programlarıdır yani kodlar çalınmasın diye alınmış bir önlemdir. Gözüken trojan veya virüslerin hiçbiri zararlı değil evcildir.[/ACIKLAMA]
[NOT=Dikkat]Arkadaşlar eklenmesini istediğiniz özellikleri ve yakaladığınız bugları lütfen konu altına rapor ediniz.[/NOT]

Son düzenleme:
Biraz daha açar mısın Ozan? Yani programı kullananlar arasında mı iletişim oluyor, veya maxigame üzerinden özel mesaj vb. şekilde mi iletiliyor?

senin bilgisayara win32.exe girmiş ihtimali var mı ?

Biraz daha açar mısın Ozan? Yani programı kullananlar arasında mı iletişim oluyor, veya maxigame üzerinden özel mesaj vb. şekilde mi iletiliyor?

MaxiGame üzerinden iletişim kuruyor bundan dolayı maxigame login sistemi var. Üyeler bana güvenmeyip id pw lerini girmek istemezler diye manual giriş ekledim.

----------

senin bilgisayara win32.exe girmiş ihtimali var mı ?

Yok öyle birşey. :D

Program şahane düşünülmüş.Eline sağlık.Ancak biliyorsun ki yönetimde hızlı değişimler oluyor buna ayak uydurabileceğine inanıyor musun?Her biri değiştiğinde yeniden programı güncellemen gerekicek.

Program şahane düşünülmüş.Eline sağlık.Ancak biliyorsun ki yönetimde hızlı değişimler oluyor buna ayak uydurabileceğine inanıyor musun?Her biri değiştiğinde yeniden programı güncellemen gerekicek.

Evet kendime güveniyorum. Zaten sırf onun için özel bir sayfa var misal şuanda 2 dene mod atandı.

sitede show group diye birşey vardı oradan otomatik alsana ?

Arkadaşlar programı v1.1 'e yükselttim mesaj atmama problemi vardı onu düzelttim, indirenler tekrar indirsin.

Trojan tipi Türk virüs'ü. 2008'de yapılmış. Hiçbir özelliği yoktur. Sadece virüs olarak görüyor. :D İndiren kişiler korkmasın.

----------

Login kısmına basınca 5 sn'de bir hatırlatma mesajı geliyor. Sürekli açılıyor.

Geri