• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Emre'ye Tır Kullanma Dersi Vol 2

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Bu sefer sesli anlattım ama oyun efektlerini kısmadığım için benim ses kısık kalmış.Cankulağı ile dinlerseniz ne anlatığım anlaşıyor yinede.
Video sonundan bi halt anlamazsınız bende anlamadım çünki :D

Emre'cim aç kulakları iyi dinle.

Bende oynuyodum oyunu fakat pc'de oynarken direksiyonu öyle döndüremiyorum sizde ayrı konsolmu var yoksa nası oluyo .
Virajı alırken d veya a tuşuna bastıgımda direksiyonu tam döndürüyo . Fakat senin videonda gerçekte sürdügümüz gibi oluyo . Acaba sende direksiyon konsolumu var yoksa yeni sürümünde mi var bu özellik ?

Ben de boş durmadım cevap videosu çektim az kaldı geliyor :D

Bende oynuyodum oyunu fakat pc'de oynarken direksiyonu öyle döndüremiyorum sizde ayrı konsolmu var yoksa nası oluyo .
Virajı alırken d veya a tuşuna bastıgımda direksiyonu tam döndürüyo . Fakat senin videonda gerçekte sürdügümüz gibi oluyo . Acaba sende direksiyon konsolumu var yoksa yeni sürümünde mi var bu özellik ?
direksiyonu gamepad ayarla.
direksiyon olarak ayarlarsan zapt edemezsin.

Bu Oyunun adı ne win 8de çalışırmı indireyim dükkanda bir sürü boş zamanım oluyor oynarım :))

Özür dilerim rahatsızlık veriyorumda win 8 için çalışırmı ayrıca nerden indiricez ücretsiz olarak yarıdmcı olurmusun ?

Geri