• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

En Çok Hangi Kitap Türünü Seviyorsunuz?

En Sevdiğiniz Kitap Türü

• Fantastik

Kullanılan: 4 30.8%
  • Gerilim-Polisiye

Kullanılan: 3 23.1%
  • Tarih

Kullanılan: 2 15.4%
  • Dünya Klasiği

Kullanılan: 1 7.7%
  • Çizgi-Roman

Kullanılan: 2 15.4%
  • Mizah

Kullanılan: 0 0.0%
  • Felsefe

Kullanılan: 1 7.7%
  • Aşk

• Dram

• Korku

• Psikolojik

• Kullanılan toplam oy
    13

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
maxigamelogo.png

En çok hangi kitap türünü severek okuyorsunuz?Ben Dünya Klasiklerini ve korku türü kitapları okumaktan zevk alıyorum.Arada sıradada Rusya Tarihi ile uğraşıyorum. :D

Genelde Macera Alexandre Dumas yazarının hikayelerini çok severim başka bir havası vardır biyografi'de hoşuma gider yer yüzüne şimşek gibi düşmüş destansı hayatları olan insanların biyografileri çok hoşuma gider.

Genelde Macera Alexandre Dumas yazarının hikayelerini çok severim başka bir havası vardır biyografi'de hoşuma gider yer yüzüne şimşek gibi düşmüş destansı hayatları olan insanların biyografileri çok hoşuma gider.

Çocukluğum
Ekmeğimi Kazanırken
Benim Üniversitelerim.

Oku tam senliktir :D

polisiye çok sürükleyici geliyor. kızıl nehirler adlı bi kitab'ı okuyorum şuan

Geri